Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION (1)
 Ēajra tė ndryshėm (14)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (9)
 DVD (110)
 Gratis
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (5)
 Libra (367)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (4)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (19)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (8)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (5)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (15)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe
Prej CHF 5.00 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Ēajra tė ndryshėm
Vlerėsimi mbi artikuj
Tortura Kineze
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Rexhep Tajjip Erdogan, Lindja e njė lideri
Rexhep Tajjip Erdogan, Lindja e njė lideri
Prej CHF 18.00 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Produktet e Farės sė zezė  
 

 Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit) Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Ēaj, pije e dytė mė e konsumuar pas ujit.
Ēaj i bereqetit mund tė ndihmojė nė rregullinin presionin e ulėt dhe te lart tė gjakut.

Prej CHF 5.00 CHF
.
1 x 'Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)' Porositė
 Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė
Kremi bimor nga fara e zezė ėshtė bėrė nė njė mėnyrė tradicionale me njė pėrzierje unike tė vajrave natyrore pėr shėrimin dhe relaksimin e tėr trupit tė njėriut.
Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė' Porositė
 Face Wash with Black Seed ( Lani fytyrėn me farėn e zezė ) Face Wash with Black Seed ( Lani fytyrėn me farėn e zezė )
Lani fytyrėn me farėn e zezė

Formulė bimor, pastrim tė thellė, Extra-freskues

Pesha 100 ml.

Prej CHF 6.90 CHF
.
1 x 'Face Wash with Black Seed ( Lani fytyrėn me farėn e zezė )' Porositė
 Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g

Krem i fares së zezë ( Sesam vaj ) 80g

 + Një sapun fara e zezë ( dhurata )

 Ky krem është cilësia e kujdesit të lëkurës ( Fara e zezë ), përmban 100% të ftohtë - presion vaj qimon zi nga Egjipti .


Prej CHF 6.90 CHF
.
1 x 'Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g' Porositė
 Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask ) Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask )

Mask për Flokë nga Fara e Zezë ( Black Seed Hair Mask ) ndihmon në ushqimin e  flokëve,i ushqenë ata , i bënë ata më të fortë nga rrënjët dhe ndihmon në parandalimin e bjerjes së flokëve.


Prej CHF 7.00 CHF
.
1 x 'Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask )' Porositė
 Krem zbardhues (Beauty Skin Whitening Cream) Krem zbardhues (Beauty Skin Whitening Cream)
Kremi fara e zezė ka njė pėrgatitje unike tė mrekullueshėm nga fara e zėzė kajsia, ēaji jeshil, ēaji kamomil dhe ēaji camellia, ėshtė njė formulim special pėr shėrimin natyrorė tė trupit dhe lėkurės.
Prej CHF 9.90 CHF
.
1 x 'Krem zbardhues (Beauty Skin Whitening Cream)' Porositė
 Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr.
Fara e zezë ka ndikim nxitës në sistemin imunitar, metabolizëm dhe zhvillimin e hormoneve, njëkohësisht pastron trupin nga toksinat e dëmshme, përforcon qarkullimin e gjakut, ndihmon në funksionin e zorrëve dhe rrit shkëlqimin e flokëve dhe lëkurës. Është mjaft efektiv ndaj sëmundjeve alergjike.
Prej CHF 12.00 CHF
.
1 x 'Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr.' Porositė
 Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr.
Fara e zezė ka ndikim nxitės nė sistemin imunitar, metabolizėm dhe zhvillimin e hormoneve, njėkohėsisht pastron trupin nga toksinat e dėmshme, pėrforcon qarkullimin e gjakut, ndihmon nė funksionin e zorrėve dhe rrit shkėlqimin e flokėve dhe lėkurės. Ėshtė mjaft efektiv ndaj sėmundjeve alergjike.
Prej CHF 12.00 CHF
.
1 x 'Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr.' Porositė

Trego1 deri 8 (prej tė gjithė 8 Artikujve) Faqet:  1 


Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
Artikujt mė tė shitur
01.
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Prej CHF 5.00 CHF
.
02.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė
Prej CHF 5.90 CHF
.
03.
Face Wash with Black Seed ( Lani fytyrėn me farėn e zezė )
Prej CHF 6.90 CHF
.
04.
Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr.
Prej CHF 12.00 CHF
.
05.
Krem zbardhues (Beauty Skin Whitening Cream)
Prej CHF 9.90 CHF
.
06.
Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr.
Prej CHF 12.00 CHF
.
07.
Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask )
Prej CHF 7.00 CHF
.
08.
Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g
Prej CHF 6.90 CHF
.
islamischen.ch