Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION (7)
 Ēajra tė ndryshėm (26)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (6)
 DVD (110)
 Gratis
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (6)
 Libra (378)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (7)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (16)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (7)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (5)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Mjalti nga fara e zezė
Mjalti nga fara e zezė
Prej CHF 29.00 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Mjalti
Vlerėsimi mbi artikuj
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe
..
0 prej 5 Yjesh!
Angebote
Shampon i flokėve me ekstrakt tė trėndafilit tė egėr Bullgar
Shampon i flokėve me ekstrakt tė trėndafilit tė egėr Bullgar
Nė vend tė CHF 8.90 CHF
VetėmCHF 4.45 CHF

.
Artikuj tė rinjė
Royal Honey vetėm pėr femra
Royal Honey vetėm pėr femra
Prej CHF 29.00 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Ēajra tė ndryshėm  
Ēajra tė ndryshėm  

 SENNA MEKKI - Sena (Bekunis) SENNA MEKKI - Sena (Bekunis)
Është vërtetuar në mjekësinë moderne se Senna Mekki është një nga zbutësit më efikasë të barkut në raste kapslleku. Sepse ndikimi i saj fillon në zorrën e trashë dhe nuk shkakton problem në stomak dhe as në zorrën e hollë. Ajo lufton gjithashtu një numër virusesh. Është vërtetuar gjithashtu se senna është një pastrues i mirë i gjakut të njeriut.
Prej CHF 2.90 CHF
.
1 x 'SENNA MEKKI - Sena (Bekunis)' Porositė
 Sherbelė – Salvia Officinalis – 50 gr. Sherbelė – Salvia Officinalis – 50 gr.
Shkenca moderne ka dėshmuar qė Sherbela ka veprim antibakterial dhe antikėrpudhor,
freskon dhe forcon, ndihmon kundėr dhimbjeve dhe temperaturava tė larta,
mund tė reduktojė nivelin e glukozės nė gjak, gjė qė e bėn tė dobishme tek diabeti......
Prej CHF 2.90 CHF
.
1 x 'Sherbelė – Salvia Officinalis – 50 gr.' Porositė
 Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr. Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr.

Ky ēaji rekomandohet pėr:

- Tė luftuar diabetin e shoqėruar me depresion.

- Uljen e tensionit tė lartė.

- Lehtėsimin e dhimbjeve me origjinė reumatizmale.

- Pakėsimin e djersitjes.......


Prej CHF 2.90 CHF
.
1 x 'Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr.' Porositė
 Bargjanė – Equisetum Arvense Bargjanė – Equisetum Arvense

Bargjana ndihmon formimin e leukociteve dhe si pasojė nxit proceset natyrore tė shėrimit tė sėmundjeve ngjtėse. Duke u nisur nga kėto veti Bargjana mund tė pėrdoret pėr sėmundjet e veshkėve dhe fshikėzės sė urinės, nė disa sėmundje tė zemrės qė lidhen me mbajtjen e ujit nė organizėm. Bargjana nė kombinim me Shėrbelen jep njė rezultat tė madh kur pėrdoret pėr gargarė nė pezmatimet e bajameve dhe shpėrlarjen e gojės.


Prej CHF 2.90 CHF
.
1 x 'Bargjanė – Equisetum Arvense' Porositė
 Ēaj bimor Hemani  kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė Ēaj bimor Hemani kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė
Ēaj kundėr Tensionit mund tė ndihmojė nė rregullinin presionin e ulėt dhe te lart tė gjakut. Shkencėtarėt nė Universitetin e Australisė Perėndimore thanė se duke pirė kėtė lloj ēaj tri herė nė ditė mund tė rregullojn nė mėnyrė drastike presionin e gjakut.

Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Ēaj bimor Hemani  kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė' Porositė
 Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit
Ēaj bimor kundėr diabetit ėshtė 100% natyral me njė pėrzierje tė shumė bimėve tė efektshme si: Gymnema Sylvestre, fruta tė thata karela, gjethe ne’em e thatė, shilajeet dhe shumė tė tjera tė rralla pėr efekt tė sukseshėm.
 
Ēdo qese ēaj anti Diabetik ėshtė si njė infuzion i shėndetshėm bimor pėr shėndetin tuaj fizikal dhe organik.
 
Ēaj bimor kundėr Diabetit shėron:

Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit' Porositė
 Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės
Një gotë çaj në mëngjes dhe një në mbrëmje në mënyr të përditshme do të u ndihmojë të shëroni kolesterolin tuaj të lartë. Në studimet e panumërta të çajit të pijshëm çaj shërues për kolesterol është treguar shumë efektivë në uljen e kolesterolit të lartë dhe në mas të madhe ndikon në parandalimin e kancerit.

Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės' Porositė
 Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike

Çaji për asma është i pasuruar me oxidants anti që ka vlerë të lartë mjekësore, përfitimet e tij në shërimin e sëmundjeve të frymarrjes dhe mushkërive janë të mëdha dhe efekti i tij shërus ndjehet qysh në fillimin e përdorimit të këtij çaji.Grip, Astme dhe Ftohje (frymarrje dhe mushkëri) siguron personit një frymëmarrje të qëndrueshme duke i larguar nga mushkërit çdo lloj pengese për frymamrrje.


Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike' Porositė
 ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT
Njė nga simptomat mė tė zakonshme qė vėrehet pas ngrėnies ėshtė fryrja abdominale! Ndonjėherė mund tė jetė pėr shkak tė ndonjė ushqimi tė porsa konsumuar, por, pse jo dhe diēka mė serioze, sidomos kur simptoma vazhdon t’ju mundojė pėr njė kohė tė gjatė! Sipas specialistėve fryrja e barkut, mund tė jetė shenjė paralajmėruese pėr disa lloje sėmundjesh.<
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT' Porositė
 Ēaji Ginseng Ēaji Ginseng
Ēaji Ginseng konsiderohet njė nga suplementėt mė tė shėndetshėm bimor nė mbarė botėn. Nga emri tingėllon si diēka ekzotike qė tė sjell ndėrmend geishat e bukura dhe luftėtarėt samurai, por ēaji xhingseng ėshtė krenari e Kinės dhe jo e Japonisė.
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Ēaji Ginseng' Porositė
 Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe
Ēaj bimor , ėshtė ēdo pije pakoefin nga infuzion ose zierje e bimėve , erėza apo materialeve tė tjera tė bimėve nė ujė tė nxehtė . Ēaji bimor i mrekullueshme , me pak kalori dhe pije relaksuese pėr humbje peshe. Pėrveē efektit i dobishėm pėr shėndetin. Ēaj bimor aromatik dhe tėrheqės.
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe' Porositė
 Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe
Ēaj bimor , ėshtė ēdo pije pakoefin nga infuzion ose zierje e bimėve , erėza apo materialeve tė tjera tė bimėve nė ujė tė nxehtė . Ēaji bimor i mrekullueshme , me pak kalori dhe pije relaksuese pėr humbje peshe. Pėrveē efektit i dobishėm pėr shėndetin. Ēaj bimor aromatik dhe tėrheqės.
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe' Porositė
 Trumza - (Thymus Serpyllum) Trumza - (Thymus Serpyllum)

Tradicionalisht përdoret për ngritjen e imunitetit. Ka veti dezinfektuese dhe aniinflamatore dhe përdoret kundër infeksioneve dhe problemeve të frymëmarrjes. Ndihmon ndaj kollës, ftohjes, astmës duke luftuar bakteret që ndodhen në rrugët e frymëmarrjes. Konsiderohet i dobishëm edhe për problemet e grave (ndihmon ndaj dhimbjeve menstruale, kundër kërpudhave dhe baktereve përfshirë Candida, kundër miomave dhe infeksioneve tjera të traktit gjenital).


Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Trumza - (Thymus Serpyllum)' Porositė
 Hithra - (Urtica dioica) Hithra - (Urtica dioica)

Tradicionalisht përdoret si diuretik i lehtë në edema, në pezmatime të rrugëve të urinës dhe në reumatizëm. Ndihmon në pastrimin e gjakut, në ripërtëritjen e qelizave të kuqe të gjakut si dhe pastron trupin prej substancave të dëmshme dhe të padëshiruara. Konsiderohet i dobishëm edhe kundër alergjive.


Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Hithra - (Urtica dioica)' Porositė
 Trumėz malesh - (Satureja montana & Mentha piperita) Trumėz malesh - (Satureja montana & Mentha piperita)

Tradicionalisht përdoret për ngritjen e imunitetit, zvogëlimin e dhimbjeve, eliminimin e inflamacioneve dhe si një afrodiziak natyral.
Besohet se ndihmon edhe kundër diabetit.
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Trumėz malesh - (Satureja montana & Mentha piperita)' Porositė
 Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe
Slim+ Ēaji nxit humbjen nė peshė dhe e pastron organizmin nga helmet, e nėse konsumoni sasi mė tė shtuar tė pemėve dhe erėzave, atėherė kilogramėt do tė shkrihen mė shpejt. Gjatė ditės duhet tė konsumoni rreth dy here Slim Tea.
 
Slim Tea pėr hollim arrin efektin e tij duke shkridh dhjamrat dhe humbur yndyrėn brenda njė muaji!
Dhe kjo arrihet aq e thjeshtė sa qė vetėm duke konsumuar Slim Tea pėr hollim pėr dy herė nė ditė nga njė got 100ml!

Prej CHF 5.00 CHF
.
1 x 'Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe' Porositė
 Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh
- Dobëson - Organizmin e mban të ngopur - Pastron rrugët urinare - Rregullon punën e veshkave - Stabilizon tensionin e gjakut - Bën largimin e gazrave nga zorrët - Eliminon ngërçet e muskujve të lëmuar ( të stomakut, të zorrëve, mitrës )
Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh' Porositė
 Xhenxhefil - Zingiber Officinale Xhenxhefil - Zingiber Officinale
Xhenxhefilin e quajnė bimė ēudibėrėse pėr shkak tė shumė efekteve tė tij ēudibėrėse. Trandicionalisht pėrdoret pėr tė qetėsuar inflamacionet dhe irritimet e rrugėve tė frymėmarrjes, por ka efekt edhe nė organet e tretjės. Ėshtė i shkėlqyeshėm tek largimi i problemeve tė fryrjes sė barkut dhe kundėr tė pėrzierave. Lehtėson kokėdhimbjen, pėrmirėson qarkullimin, ka edhe ndikim antioksidativ. Xhenxhefili gjithashtu e pėrforson fuqinė seksuale dhe e shton sasinė e spermės.
Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'Xhenxhefil - Zingiber Officinale' Porositė
 FARĖ LINI 100 gr. FARĖ LINI 100 gr.
Farat e Linit kanë një efekt të përsosur anti-inflamator, përmirësojnë metabolizmin, ndihmojnë kundër radikaleve të lira, ulin ose parandalojnë kolesterolin. Janë të dobishme kur je në mbipeshë. Kanë efekt pastrues te zorrët dhe janë të dobishme në rastet e sëmundjeve të stomakut dhe zorrëve. Janë të dobishme për të kuruar kapsllëkun, kolitin, ulcerën. Ulin tensionin e lartë, permirësojnë fekondimin, (sidomos kur problemin e kanë meshkujt, sepse fuqizon spermatozoidet dhe shton lëvizshmërinë e tyre), forcojnë kockat dhe sisitemin imunitar, forcojnë kujtesën dhe sistemin nervor, njëkohësisht kanë veti anti depresante.
Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'FARĖ LINI 100 gr.' Porositė
 Pelin i ėmbėl – (Artemisia annua) Pelin i ėmbėl – (Artemisia annua)
Tradicionalisht përdoret si tonik, antibiotik, kundër infeksioneve bakteriale, kundër infeksioneve virale, në çrregullimet autoimune, kundër kancereve të ndryshme dhe kundër malaries.
Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'Pelin i ėmbėl – (Artemisia annua)' Porositė

Trego1 deri 20 (prej tė gjithė 26 Artikujve) Faqet:  1  2  [nächste >>] 


Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
Artikujt mė tė shitur
01.
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh
Prej CHF 5.90 CHF
.
02.
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe
Prej CHF 5.00 CHF
.
03.
Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit
Prej CHF 4.90 CHF
.
04.
Ēaj bimor Hemani kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė
Prej CHF 4.90 CHF
.
05.
Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani
Prej CHF 9.90 CHF
.
06.
Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės
Prej CHF 4.90 CHF
.
07.
Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe
Prej CHF 4.90 CHF
.
08.
Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike
Prej CHF 4.90 CHF
.
09.
Xhenxhefil - Zingiber Officinale
Prej CHF 5.90 CHF
.
10.
ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT
Prej CHF 4.90 CHF
.
islamischen.ch