Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION
 Ēajra tė ndryshėm (39)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (5)
 DVD (110)
 Gratis (2)
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (4)
 Libra (378)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (8)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (15)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (6)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (4)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Brusnica Belushi – Vaccini Fructus
Brusnica Belushi – Vaccini Fructus
Prej CHF 5.90 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Ēajra tė ndryshėm
Vlerėsimi mbi artikuj
Kurbani - I du'hijes, i hedjit, nedhrit, akikit dhe i vasijetit
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Brusnica Belushi – Vaccini Fructus
Brusnica Belushi – Vaccini Fructus
Prej CHF 5.90 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Mjalti  
 

 Mjalti nga fara e zezė Mjalti nga fara e zezė
Mjalti i Farave tė Zeza ėshtė mjaltė natyral dhe organik ku aroma dhe shija e Farave tė Zeza mund tė zbulohen qartė. Mjalti prodhohet nga bletėt prej nektarit (lulave) tė farave tė bimės Nigella, pa e pėrzier me pluhurin e saj. Mjalti i pastėrt natyral ekstarktohet prej bletėve nga lulja e Qimnonit tė zi, i pastėr nga pluhuri i Qimnonit tė zi. Ai pėrmban tė gjitha cilėsitė e mira tė Qimnonit tė zi. Kualiteti i mjaltit tė farave tė zeza ėshtė i cilėsisė mė tė lart.
Prej CHF 29.00 CHF
.
1 x 'Mjalti nga fara e zezė' Porositė
 Mjalt Propolisi - Propolis Honey Mjalt Propolisi - Propolis Honey
 Mjalt shumë i mire për ata që vuajnë nga asma, Heq inflamacionet ne ezofag, Ndihmon për të trajtuar stomakun dhe ulçrën, Rrit imunitetin e trupit kundër të gjitha sëmundjeve, Eshte qetësues i fortë, sidomos për duhanpirësit, Parandalon ftohjet dhe gripin.
Prej CHF 29.00 CHF
.
1 x 'Mjalt Propolisi - Propolis Honey' Porositė
 Mjalt Ginsing tė bletėve mbretėrore Mjalt Ginsing tė bletėve mbretėrore
Pema e sidrit gjendet ne vendet aziatike si Jemen , Arabi Saudite , shtetet e gadishullit arabik, gjithashtu egziston dhe në Siri ne regjionin verilindor Tel-Ebjed, dhe me pak ne luginën e Jermukut.
Karakteristike e mjaltit është se ai nuk kristalizohet, është i shijshëm dhe energjik per organizmin. Dallohet nga mjaltërat e tjere sepse, ne te kemi shtuar dhe qumësht blete i freskët 3 %, rrenje te xhinsingut te kuq Korean me masë 1.5 %. Keshtu qe konsiderohet prodhim i mrekullueshem.
Prej CHF 29.00 CHF
.
1 x 'Mjalt Ginsing tė bletėve mbretėrore' Porositė
 Royal Honey vetėm pėr femra Royal Honey vetėm pėr femra
Mjalt Mbreteror nga poleni i palmave, ka një përqindje të larte të qumështit të bletës, ekstrakte te sherbeles dhe ekstrakte të livandos.
Ky mjalt duhet të përdoret vetëm nga femrat, pasi permban element te cilet i ndihmojnë ato në mënyrë efektive dhe të drejtë për drejtë.
Prej CHF 29.00 CHF
.
1 x 'Royal Honey vetėm pėr femra' Porositė
 Mjalti Shahimerdan Macun - Viagra Natyrale ideale pėr rritjen e Mjalti Shahimerdan Macun - Viagra Natyrale ideale pėr rritjen e
Mjalti Shahimerdan Macun nxitës Efektiv per potenc ky brend modern bimor natyral pa efekte anesore është një përzierje ideale për përdorim nga gratë dhe burrat.
Prej CHF 29.00 CHF
.
1 x 'Mjalti Shahimerdan Macun - Viagra Natyrale ideale pėr rritjen e ' Porositė
 Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin
Sidri është një bimë që është përdorur që në kohe të lashta [mjalti i tij] për motive medicinale. Thotë Allahu xh.sh në Kur’anin Famëlartë: “Nga barqet e tyre [të bletëve] del lëng, ngyra e të cilit është e ndryshme dhe në të cilin ka shërim [bar-ilac]për njerëz. Edhe në këtë ka arsye për atë popull që mendon thellë. Me siguri, Allahu është Ai që I mbush me suksese dhe Ai është Zoti I Gjithëdijshëm”. Sure En-Nahl: 69
Prej CHF 39.00 CHF
.
1 x 'Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin' Porositė
 Mjaltė SLIM D+ ( mjalti pėr dobėsim ) Mjaltė SLIM D+ ( mjalti pėr dobėsim )
Hulumtimet e shkencėtarėve nga Dubai tregojnė se njė lugė mjaltė, ndryshe nga njė lugė e mbushur me sheqer, ul nivelin e sheqerit nė gjak. Ėshtė thelbėsore qė mjalti tė mos shkaktojė qė qelizat glia ta ndalojnė punėn e “pompave”, prandaj truri vazhdon tė marrė njė sasi normale tė energjisė dhe tė funksionojė nė mėnyrė optimale. Mbipesha lidhet me mungesėn e vitaminės D.
Prej CHF 39.00 CHF
.
1 x 'Mjaltė SLIM D+ ( mjalti pėr dobėsim )' Porositė
 Mjaltė pėr shtim peshe - POWER D+ Mjaltė pėr shtim peshe - POWER D+
Kjo Mjaltë është e dizajnuar speciale për personat që vuajnë nga anemia, nënpesha, lodhja, humbja e apetit dhe dobësive të tjera shëndetësore.
Përbërësit e Mjaltit për shtimin e peshës janë të gjërë dhe kanë veti efektive në fuqizimin e vitaminave për forcimin e shëndetit tuaj në arritjen e peshës ideale.
Mjalti për shtimin e peshës ka veti të cilat i përshtaten çdo organizimi.
Prej CHF 39.00 CHF
.
1 x 'Mjaltė pėr shtim peshe - POWER D+' Porositė

Trego1 deri 8 (prej tė gjithė 8 Artikujve) Faqet:  1 


Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
Artikujt mė tė shitur
01.
Mjalti nga fara e zezė
Prej CHF 29.00 CHF
.
02.
Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin
Prej CHF 39.00 CHF
.
03.
Mjaltė SLIM D+ ( mjalti pėr dobėsim )
Prej CHF 39.00 CHF
.
04.
Mjalt Ginsing tė bletėve mbretėrore
Prej CHF 29.00 CHF
.
05.
Mjalti Shahimerdan Macun - Viagra Natyrale ideale pėr rritjen e
Prej CHF 29.00 CHF
.
06.
Royal Honey vetėm pėr femra
Prej CHF 29.00 CHF
.
07.
Mjalt Propolisi - Propolis Honey
Prej CHF 29.00 CHF
.
islamischen.ch