Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION
 Ēajra tė ndryshėm (39)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (5)
 DVD (110)
 Gratis (2)
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (4)
 Libra (378)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (8)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (15)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (6)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (4)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne
Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne
Prej CHF 6.90 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Krema
Vlerėsimi mbi artikuj
Lutjet e Profetit tė fundit, CD
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Lemongrass - Cymbopogon Cytratus
Lemongrass - Cymbopogon Cytratus
Prej CHF 4.90 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Vajra tė ndryshėm  
Vajra tė ndryshėm  

 Hemani Vaj I farės sė zezė Roll On Oil 50 ml Hemani Vaj I farės sė zezė Roll On Oil 50 ml

Ndihmon për t'u çlodhur , jo i yndyrshëm , rrokulliset në vaj . Aplikoni sasi të vogël vaj të zonave të përbashkëta apo të muskujve që aplikojnë dhe masazh të butë deri zhytur plotësisht . Përbërësit: Vaji i Farës së zezë , Parrafinum Liquidium , mente , vaj eukalipt, kamfor .


Prej CHF 4.50 CHF
.
1 x 'Hemani Vaj I farės sė zezė Roll On Oil 50 ml' Porositė
 Vaj Kane ( Henna Oil 30 ml ) Vaj Kane ( Henna Oil 30 ml )
- Lehtėson dhimbjen e kokės. - Kur pėrdoret rregullisht, forcon flokėt duke pakėsuar rėnien e flokėt. - Ka veti qestėsuese dhe ul tensionin e gjakut. - Pėrdoret gjerėsisht si mjekim pėr sėmundjet e lėkurės. - Karakteristikat mjekėsore dhe qetėsuese tė kėtij vaji e bėjnė atė shumė tė dobishėm nė aromaterapi.
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Vaj Kane ( Henna Oil 30 ml )' Porositė
 Vaj Limoni ( Lemon Oil 30 ml ) Vaj Limoni ( Lemon Oil 30 ml )
• Vaj i mirė aromaterapik, rrit humorin dhe ndihmon nė relaksim. • Aroma e tij frymėzon dhe kėnaq, rrit pėrqendrimin dhe e bėn trupin energjik. • Pakėson stresin. • Ēliron nga dhimbjet e fytit dhe problemet me tretjen. • Ka rol ndikues nė lėkurė nėpėrmjet aftėsive tė tij antiseptike. • Produkt i mirė pėr pėrkujdesjen e flokėve.
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Vaj Limoni ( Lemon Oil 30 ml )' Porositė
 Vaj Kopre ( Fennel Oil 30 ml ) Vaj Kopre ( Fennel Oil 30 ml )
Vaji ėshtė ekstrakti i farave tė shtypura tė koprės. Veti tė dobishme: • Rekomandohet pėr ftohje dhe bllokim. • Ilaē pėr shqetėsimet me tretjen si:fryrje, kapsllėk, dhimbje, neveri,tė vjella, anoreksi, mostretje, lemzė. • Ka efekt pastues dhe tonifikues pėr lėkurėn, ndihmon nė mavijosjet e lėkurės, zgjidhje pėr lėkurė tė yndyrshme dhe kundėr rrudhave me natyrė mė tė thellė (pėr shkak tė aftėsive ekstrogjene tė vajit). • Efektive nė largimin e krimbave tė zorrėve.
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Vaj Kopre ( Fennel Oil 30 ml )' Porositė
 Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml ) Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml )
Ndikon dukshėm nė uljen e sheqerit nė gjak,Ėshtė pastrues i fortė, Ėshtė diuretik,Lehtėson dhimbjen e kokės, Largon dhimbjen e nervit shiatik, Lehtėson dhimbjet e shpinės, Kundra lebrės dhe dhimbjes sė veshit, Kundėr etheve,......
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml )' Porositė
 Vaj i Mentės ( Mint Oil 30ml ) Vaj i Mentės ( Mint Oil 30ml )
Mentja ėshtė njė prej barėrave qė pėrfshin tė gjitha nė njė. Rritet nė formėn e barit,i sigurt pėr pėrdorim dhe ka shije tė mirė gjithashtu. India mban vendin e parė pėr mjeshtėrinė e prodhimit tė vajrave dhe njė ndėr to ėshtė edhe vaji i mentės. Nga plantacionet e mentės nė Indi HEMANI hedh nė treg vajin e freskėt tė mentės tė pasur me vlera shėndetėsore dhe estetike.
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Vaj i Mentės ( Mint Oil 30ml )' Porositė
 Vaj Jasemine ( Jasemine Oil 30 ml ) Vaj Jasemine ( Jasemine Oil 30 ml )
Karakteristika: Ky vaj ėshtė ekstrakt i lules sė fortė, tė ėmbėl dhe erėmirė tė Jaseminit. Kjo lule ėshtė e njohur pėr vetitė e saj freskuese dhe qetėsuese, po ashtu edhe pėr erėn e saj tė kėndshme. Veti tė dobishme: Pėrmban anti-depresantė dhe ndihmon nė largimin e stresit dhe sjell ndjesi tė mirė.
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Vaj Jasemine ( Jasemine Oil 30 ml )' Porositė
 Vaj Hudhre ( Garlic Oil 30 ml ) Vaj Hudhre ( Garlic Oil 30 ml )
Hudhra ėshtė njė ilac qė i shėrben sipas njė studimi 549 sėmundjeve, ku ndėr mė tė rėndėsishmet janė Klasifikimi i arterieve, Kanceri, Astma, Sėmundjet e Zemres, Diabeti, Yndyra nė Gjak.

Hudhra gjithashtu shėrben pėr pėrmisimin e potences seksuale tek njėriu dhe rrit imunitetin e tij.
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Vaj Hudhre ( Garlic Oil 30 ml )' Porositė
 Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml )
I Derguari i Allahut (s.a.u.s.) ka thene: Perdoreni rregullisht kete fare te zeze, sepse ajo permban ne vete ilaē per te gjitha semundjet, perveē vdekjes
Prej CHF 4.90 CHF
.
1 x 'Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml )' Porositė
 Hemani Hena vaj pėr flokėt me limon Hemani Hena vaj pėr flokėt me limon

Hemani Hena vaj për  flokët me limon ndihmon në parandalimin e humbjes së flokëve.


Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'Hemani Hena vaj pėr flokėt me limon' Porositė
 Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p

Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori pėr flokė tė fortė dhe tė shėndetshme.


Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p' Porositė
 VAJI I ARRĖS SĖ KOKOSIT 60 ml VAJI I ARRĖS SĖ KOKOSIT 60 ml
Vaji i arrės sė kokosit ka vlera tė shumta pėr shėndetin e njeriut si nė profilaksi, ashtu edhe nė kurimin e mjaft sėmundjeve, veēanėrisht pėr lėkurėn. Tashmė nga mjekėsia moderne ajo konsiderohet si “vaji qė bėn mrekullitė”.
Prej CHF 6.90 CHF
.
1 x 'VAJI I ARRĖS SĖ KOKOSIT 60 ml' Porositė
 Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )
I Derguari i Allahut (s.a.u.s.) ka thene: Perdoreni rregullisht kete fare te zeze, sepse ajo permban ne vete ilaē per te gjitha semundjet, perveē vdekjes
Prej CHF 12.00 CHF
.
1 x 'Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )' Porositė
 Vaj Sesami - Sesam Oil 125 ml Vaj Sesami - Sesam Oil 125 ml
Vaji i Susamit ose ndryshe Mbreti i Vajrave ėshtė i njohur ndėr shekuj pėr vetitė e tij kuruese, vaji i farave tė susamit mund tė pėrdoret me sukses pėr njė mirėqenie tė pėrgjithshme.
Prej CHF 12.00 CHF
.
1 x 'Vaj Sesami - Sesam Oil 125 ml' Porositė

Trego1 deri 14 (prej tė gjithė 14 Artikujve) Faqet:  1 


Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
Artikujt mė tė shitur
01.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )
Prej CHF 12.00 CHF
.
02.
Vaj Hudhre ( Garlic Oil 30 ml )
Prej CHF 4.90 CHF
.
03.
VAJI I ARRĖS SĖ KOKOSIT 60 ml
Prej CHF 6.90 CHF
.
04.
Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml )
Prej CHF 4.90 CHF
.
05.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml )
Prej CHF 4.90 CHF
.
06.
Hemani Vaj I farės sė zezė Roll On Oil 50 ml
Prej CHF 4.50 CHF
.
07.
Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p
Prej CHF 5.90 CHF
.
08.
Hemani Hena vaj pėr flokėt me limon
Prej CHF 5.90 CHF
.
09.
Vaj Limoni ( Lemon Oil 30 ml )
Prej CHF 4.90 CHF
.
10.
Vaj Kane ( Henna Oil 30 ml )
Prej CHF 4.90 CHF
.
islamischen.ch