Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION (7)
 Ēajra tė ndryshėm (26)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (6)
 DVD (110)
 Gratis
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (6)
 Libra (378)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (7)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (16)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (7)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (5)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Vlerėsimi mbi artikuj
Sqarime tė shkėlqyeshme tė komentit tė dispozitave kur'anore
..
0 prej 5 Yjesh!
Angebote
Aksion prej 6 produkteve
Aksion prej 6 produkteve
Nė vend tė CHF 43.70 CHF
VetėmCHF 19.90 CHF

.
Artikuj tė rinjė
Facial Scrub mit Oliven Extrakt – Pastrues Fytyrės me ekst
Facial Scrub mit Oliven Extrakt – Pastrues Fytyrės me ekst
Nė vend tė CHF 6.90 CHF
VetėmCHF 3.45 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
AKSION  
 

 Ēaji i mrekullive Hemani Ēaji i mrekullive Hemani

-Kjo substancë ju pastron nga ushqim i patrazuar, yndyra, sheqerna dhe toksina natyrore të cilat janë formuar nga ushqimi I konsumuar.

-Përdorimi i rregullt i Çajit të mrekullive disa herë në muaj gjithashtu ndihmon humbje peshe duke e mbajtur normën metabolizmin tuaj.


Nė vend tė CHF 5.60 CHF
VetėmCHF 2.80 CHF

.
1 x 'Ēaji i mrekullive Hemani' Porositė
 Qumesht per trupin me ekstrakt Trėndafili Bullgar Qumesht per trupin me ekstrakt Trėndafili Bullgar

Emulsioni kremik i butë , të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës . Me glicerinë, e butë dhe mbron lëkurën nga tharje. Pasuruar me ekstrakt trëndafili, i cili rigjeneron dhe qetëson. Është zbutësi i butë dhe aroma delikate e trëndafilit klasike bullgare. Aplikoni me lëvizje të butë masazh mbi trup dhe në veçanti mbi pjesët e teruara të trupit - bërryla dhe gjunjë .


Nė vend tė CHF 6.50 CHF
VetėmCHF 3.25 CHF

.
1 x 'Qumesht per trupin me ekstrakt Trėndafili Bullgar' Porositė
 Skrab pastrim tė fytyrės me trėndafil ekstrakti Bullgarian Skrab pastrim tė fytyrės me trėndafil ekstrakti Bullgarian
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Një kombinim unik i përbërësve aktivë dhe margaritarë që largon papastërtitë dhe qelizat e vdekura, pastron poret në thellësi dhe heq qelizat e vdekura pa tharje e lëkurës. Forcon poret dhe zvogëlon yndyrat padëshiruar. E pasur me glicerinë, e cila i jep butësi lëkurës.
Nė vend tė CHF 6.90 CHF
VetėmCHF 3.45 CHF

.
1 x 'Skrab pastrim tė fytyrės me trėndafil ekstrakti Bullgarian' Porositė
 Facial Scrub mit Oliven Extrakt – Pastrues Fytyrės me ekst Facial Scrub mit Oliven Extrakt – Pastrues Fytyrės me ekst
Facial Scrub mit Oliven Extrakt – Pastrues Fytyrës me ekstrakte Ulliri pastron lëkurën thellë , ndihmon për të eleminuar papastërtitë , dhe për të mbajtur ekuilibrin natyror, lagështin e lëkurës . Kjo i jep lëkurës një ushqim natyral dhe e bën atë të lëmuar dhe të butë . Ekstra hidratues
Nė vend tė CHF 6.90 CHF
VetėmCHF 3.45 CHF

.
1 x 'Facial Scrub mit Oliven Extrakt – Pastrues Fytyrės me ekst' Porositė
 Shampon i flokėve me ekstrakt tė trėndafilit tė egėr Bullgar Shampon i flokėve me ekstrakt tė trėndafilit tė egėr Bullgar

Shampoo per te gjitha llojet e flokeve me efekt qetesues dhe rigjenerues. I le floket te paster, te bute, plot shkelqim dhe arome te kendeshme trendafili.


Nė vend tė CHF 8.90 CHF
VetėmCHF 4.45 CHF

.
1 x 'Shampon i flokėve me ekstrakt tė trėndafilit tė egėr Bullgar' Porositė
 Shamponi i Gjarperit Shamponi i Gjarperit
Tonik Essential
Anti Zbokth

Shampo i koncentruar dhe ushqyese, krijuar nga 'Fleur', është i prodhuar veçanërisht për flokë te dobëta, të thata dhe të dëmtuara.
Nė vend tė CHF 8.90 CHF
VetėmCHF 4.45 CHF

.
1 x 'Shamponi i Gjarperit' Porositė
 Aksion prej 6 produkteve Aksion prej 6 produkteve
1. Shampon Snake - Shamponi i Gjarperit
1. Shampon i flokëve me ekstrakt të trëndafilit të egër Bullgar
1. Skrab pastrim të fytyrës me trëndafil ekstrakti Bullgarian
1. Facial Scrub mit Oliven Extrakt – Pastrues Fytyrës me ekstrakt të vajit të ullirit
1. Qumesht per trupin me ekstrakt Trëndafili Bullgar
1. Çaji i mrekullive Hemani

Kombinim prej 6 produkteve me një çmim shumë simbolik .

Çmimi real i produkteve është 43.70 Franga kurse tash vetëm për ju 19.90 Franga. Aksioni është i limituar, do të thotë se nuk kemi shumë në dispozicion kush porositë i pari e merr porosinë. 
Nė vend tė CHF 43.70 CHF
VetėmCHF 19.90 CHF

.
1 x 'Aksion prej 6 produkteve' Porositė

Trego1 deri 7 (prej tė gjithė 7 Artikujve) Faqet:  1 


Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
Artikujt mė tė shitur
01.
Ēaji i mrekullive Hemani
Nė vend tė CHF 5.60 CHF
VetėmCHF 2.80 CHF
.
02.
Shamponi i Gjarperit
Nė vend tė CHF 8.90 CHF
VetėmCHF 4.45 CHF
.
03.
Aksion prej 6 produkteve
Nė vend tė CHF 43.70 CHF
VetėmCHF 19.90 CHF
.
04.
Shampon i flokėve me ekstrakt tė trėndafilit tė egėr Bullgar
Nė vend tė CHF 8.90 CHF
VetėmCHF 4.45 CHF
.
05.
Skrab pastrim tė fytyrės me trėndafil ekstrakti Bullgarian
Nė vend tė CHF 6.90 CHF
VetėmCHF 3.45 CHF
.
islamischen.ch