Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION (1)
 Ēajra tė ndryshėm (14)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (9)
 DVD (110)
 Gratis
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (5)
 Libra (367)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (4)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (19)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (8)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (5)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (15)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Prej CHF 5.00 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Produktet e Farės sė zezė
Vlerėsimi mbi artikuj
Feja ėshtė kėshillė, DVD
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Rexhep Tajjip Erdogan, Lindja e njė lideri
Rexhep Tajjip Erdogan, Lindja e njė lideri
Prej CHF 18.00 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Diverses  
 

 SENNA MEKKI SENNA MEKKI
Është vërtetuar në mjekësinë moderne se Senna Mekki është një nga zbutësit më efikasë të barkut në raste kapslleku. Sepse ndikimi i saj fillon në zorrën e trashë dhe nuk shkakton problem në stomak dhe as në zorrën e hollë. Ajo lufton gjithashtu një numër virusesh. Është vërtetuar gjithashtu se senna është një pastrues i mirë i gjakut të njeriut.
Prej CHF 2.90 CHF
.
1 x 'SENNA MEKKI' Porositė
 Sherbelė – Salvia Officinalis – 50 gr. Sherbelė – Salvia Officinalis – 50 gr.

Shkenca moderne ka dëshmuar që Sherbela ka veprim antibakterial dhe antikërpudhor, freskon dhe forcon, ndihmon kundër dhimbjeve dhe temperaturava të larta, mund të reduktojë nivelin e glukozës në gjak, gjë që e bën të dobishme tek diabeti.Praktika ka treguar që në mënyrë të shkëlqyeshme pastron gjakun dhe po ashtu ndihmon mirë tek nxjerrja e sekrecionit nga organizmi. Në mënyrë pozitive ndikon në qarkullim, kundër gjakderdhjes dhe inflamacioneve.Për shkak të veprimit të vet antiseptik, përdoret në shërimin e aftit, erës së pakëndshme, problemeve me fyt dhe bajame, kariesit dhe qelbëzimit të mishit të dhëmbëve. Në mënyrë të favorshme ndikon në problemet femrore.Përmirëson tonusin e mitrës, ka efekt antikërpurdhor, ndihmon tek rregullimi i menstruacioneve, vendos ekuiblin hormonal dhe parandalon problemet e menopauzës. Sherbela ndihmon edhe në punën e veshkëve dhe parandalon formimin e edemeve në to.


Prej CHF 2.90 CHF
.
1 x 'Sherbelė – Salvia Officinalis – 50 gr.' Porositė
 Quick Fit Roll On Massage Oil 50 ml  Hemani Quick Fit Roll On Massage Oil 50 ml Hemani

 Masazh vaj . Depërton , qetëson dhe relakson .

 Jo i yndyrshëm dhe me lehtësi të rrokulliset në vaj .

 Prodhuar nga Hemani për lehtësimin e muskujve dhe dhimbje të eshtrave.


Prej CHF 4.50 CHF
.
1 x 'Quick Fit Roll On Massage Oil 50 ml  Hemani' Porositė
 Xhenxhefil - Zingiber Officinale Xhenxhefil - Zingiber Officinale
Xhenxhefilin e quajnë bimë çudibërëse për shkak të shumë efekteve të tij çudibërëse. Trandicionalisht përdoret për të qetësuar inflamacionet dhe irritimet e rrugëve të frymëmarrjes, por ka efekt edhe në organet e tretjës. Është i shkëlqyeshëm tek largimi i problemeve të fryrjes së barkut dhe kundër të përzierave. Lehtëson kokëdhimbjen, përmirëson qarkullimin, ka edhe ndikim antioksidativ. Xhenxhefili gjithashtu e përforson fuqinë seksuale dhe e shton sasinë e spermës.
Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'Xhenxhefil - Zingiber Officinale' Porositė
 Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit
Kremi i Vajit të Ullirit është bërë në një mënyrë tradicionale me një përzierje unike të vajrave natyrore për shërimin dhe relaksimin e tër trupit të njëriut.

Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit' Porositė
 FARĖ LINI 100 gr. FARĖ LINI 100 gr.
Farat e Linit kanë një efekt të përsosur anti-inflamator, përmirësojnë metabolizmin, ndihmojnë kundër radikaleve të lira, ulin ose parandalojnë kolesterolin. Janë të dobishme kur je në mbipeshë. Kanë efekt pastrues te zorrët dhe janë të dobishme në rastet e sëmundjeve të stomakut dhe zorrëve. Janë të dobishme për të kuruar kapsllëkun, kolitin, ulcerën. Ulin tensionin e lartë, permirësojnë fekondimin, (sidomos kur problemin e kanë meshkujt, sepse fuqizon spermatozoidet dhe shton lëvizshmërinë e tyre), forcojnë kockat dhe sisitemin imunitar, forcojnë kujtesën dhe sistemin nervor, njëkohësisht kanë veti anti depresante.
Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'FARĖ LINI 100 gr.' Porositė
 SIDĖR I BLUAR - 100 gr. SIDĖR I BLUAR - 100 gr.

Dobitë e Sidrit:

 - Qetëson dhimbjet e kokës, - Ulë tensionin, - Forcon rrënjën e flokut, - Qetëson dhimbjet e plagëve dhe plagosjet, - Largon erën e rëndë e cila ndodhet në trup dhe lëkurë, - Pastron trupin nga pislliqet, - Eleminon zbokthin nga flokët, - Përdoret për personat të cilët kanë dhimbje në kocka dhe krisje në to, - Sidri dhe gjethja e tij janë ilaqe efektive dhe kanë dobi të çuditshme dhe gjurmëlënëse kundër xhindëve, magjisë, syrit të keq, gjendjes së keqe shpirtërore, stresit dhe gjendjes së keqe mendore. - Sidri pra në shumicën e rasteve përdoret si Rukje Islame ( këndim Kurani dhe lutje Profetike ). - Në rukje përdoret sidri i bluar ose gjethja e tij.


Prej CHF 5.90 CHF
.
1 x 'SIDĖR I BLUAR - 100 gr.' Porositė
 Qumesht per trupin me ekstrakt Trėndafili Bullgar Qumesht per trupin me ekstrakt Trėndafili Bullgar

Emulsioni kremik i butë , të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës . Me glicerinë, e butë dhe mbron lëkurën nga tharje. Pasuruar me ekstrakt trëndafili, i cili rigjeneron dhe qetëson. Është zbutësi i butë dhe aroma delikate e trëndafilit klasike bullgare. Aplikoni me lëvizje të butë masazh mbi trup dhe në veçanti mbi pjesët e teruara të trupit - bërryla dhe gjunjë .


Prej CHF 6.50 CHF
.
1 x 'Qumesht per trupin me ekstrakt Trėndafili Bullgar' Porositė
 Face wash olive extract - Pastoni fytyrėn me Ekstrakt Ulliri Face wash olive extract - Pastoni fytyrėn me Ekstrakt Ulliri

Extra hidratues për fytyrën larë me Ekstrakt Olive , thellë pastron lëkurën , ndihmon në eliminimin e papastërtisë dhe për të rivendosur ekuilibrin e lagështinë natyrore . Ai jep lëkurës freskinë natyrore dhe e bën të qetë dhe të butë .


Prej CHF 6.90 CHF
.
1 x 'Face wash olive extract - Pastoni fytyrėn me Ekstrakt Ulliri' Porositė

Trego1 deri 9 (prej tė gjithė 9 Artikujve) Faqet:  1 


Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
Artikujt mė tė shitur
01.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit
Prej CHF 5.90 CHF
.
02.
Xhenxhefil - Zingiber Officinale
Prej CHF 5.90 CHF
.
03.
Quick Fit Roll On Massage Oil 50 ml Hemani
Prej CHF 4.50 CHF
.
04.
Sherbelė – Salvia Officinalis – 50 gr.
Prej CHF 2.90 CHF
.
05.
FARĖ LINI 100 gr.
Prej CHF 5.90 CHF
.
06.
SIDĖR I BLUAR - 100 gr.
Prej CHF 5.90 CHF
.
07.
Face wash olive extract - Pastoni fytyrėn me Ekstrakt Ulliri
Prej CHF 6.90 CHF
.
08.
SENNA MEKKI
Prej CHF 2.90 CHF
.
islamischen.ch