Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION
 Ēajra tė ndryshėm (39)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (5)
 DVD (110)
 Gratis (2)
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (4)
 Libra (379)
 -   Fetva (10)
 -   Fikh (7)
 -   Hadithe (8)
 -   Histori (18)
 -   Komentimi i Kuranit ( Tefsir ) (13)
 -   Komplet Vepra (1)
 -   Libra pėr Familje (35)
 -   Libra pėr Fėmijė (18)
 -   Libra xhepi (12)
 -   Mjekėsi (5)
 -   Poezi (3)
 -   Romane (5)
 -   Tė ndryshme (18)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (8)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (15)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (6)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (4)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Prej CHF 5.00 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Produktet e Farės sė zezė
Vlerėsimi mbi artikuj
Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Brusnica Belushi – Vaccini Fructus
Brusnica Belushi – Vaccini Fructus
Prej CHF 5.90 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam
Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam Prej CHF 28.00 CHF
.
Art.Nr.: 5938
Shenim e artikulli per ti shtypur
Koha e porosise suaj: 3-4 Ditė
Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam

Titulli: Mjekësia e të Dërguarit alejhi selam
Autorë: Ibn Kajim el-Xheuzi
Përktheu:Hanife Alija-Dauti
Redaktor profesional: Mr. Sadik Mehmeti
Redaktor gjuhësor: Dr. Hysen Matoshi
Korrektor: Behar Kaçeli
Realizimi teknik dhe dizajni: Bashkim Mehani
Botues: Fondacioni i Rinisë Islame

Mjekësia pejgamberiane e ka një element hyjnor. Ky element i mjekësisë pejgamberiane krahasuar me mjekësinë e përgjithshme i ngjason raportit të mjekësisë së përgjithshme me mjekësinë popullore. Autoritet më të mëdha mjekësore pajtohen me këtë fakt, pasi që shkenca në të cilën shquhen ata është rezultat i krahasimeve, eksperimentimit, inspirimit, vizionit dhe hipotezës. Llojet e ilaçeve, të cilat i ka përdorur i Dërguari i Allahut dhe shokët e tij nuk kanë qenë medikamente me përzierje kimike të quajtura farmaceutike, por kanë qenë të thjeshta dhe të papërziera, ku shumica e tyre përbëhej vetëm nga një element përbërës. Nganjëherë shtonin edhe ndonjë substancë tjetër ushqyese për ti ndihmuar ilaçit apo për t’ia rregulluar shijen.

Kėtė artikull e kemi marrė me Samstag, 07. Juli 2012 nė katalogun tonė.

Klientėt qė kan blerė kėtė artikull, i kanė blerė edhe keta artikuj:

ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT

Prej CHF 4.90 CHF
.
Xhenxhefil - Zingiber Officinale Xhenxhefil - Zingiber Officinale

Prej CHF 5.90 CHF
.
Dialogje besimi Dialogje besimi

Prej CHF 7.00 CHF
.
Kėshtu mė mėsoi jeta Kėshtu mė mėsoi jeta

Prej CHF 26.00 CHF
.
Mjekohuni o robėr tė Allahut... Mjekohuni o robėr tė Allahut...

Prej CHF 8.00 CHF
.
Udhėzues pėr kryerjen e Haxhit dhe Umres, DVD Udhėzues pėr kryerjen e Haxhit dhe Umres, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Xhindet, Magjia - Shėrimi me Kuran dhe Sunet Xhindet, Magjia - Shėrimi me Kuran dhe Sunet

Prej CHF 26.00 CHF
.
Texhvidi-rregullat elementare tė leximit tė Kur'anit, DVD Texhvidi-rregullat elementare tė leximit tė Kur'anit, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Ēaj bimor Hemani  kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė Ēaj bimor Hemani kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė

Prej CHF 4.90 CHF
.
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe

Prej CHF 5.00 CHF
.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė

Prej CHF 5.90 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Kurani nė gjuhėn Gjermane Kurani nė gjuhėn Gjermane

CHF 0.00 CHF
.
Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli

Prej CHF 6.90 CHF
.
Shtėpi e ngritur mbi devotshmėri Shtėpi e ngritur mbi devotshmėri

Prej CHF 14.00 CHF
.
Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin

Prej CHF 39.00 CHF
.
Shamponi i farės sė zezė Shamponi i farės sė zezė

Prej CHF 8.90 CHF
.
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh

Prej CHF 5.90 CHF
.
Emrat musliman dhe domethėnia e tyre Emrat musliman dhe domethėnia e tyre

Prej CHF 5.00 CHF
.
Djali dhe Mbreti, DVD Djali dhe Mbreti, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Pyetje dhe pėrgjigje Pyetje dhe pėrgjigje

Prej CHF 14.00 CHF
.
Atlas i botės Islame Atlas i botės Islame

Prej CHF 48.00 CHF
.
Dhjetė shkaqe se si tė arrihet kėnaqėsia e Allahut Dhjetė shkaqe se si tė arrihet kėnaqėsia e Allahut

Prej CHF 8.00 CHF
.
Dita e Kijametit nė besimin islam Dita e Kijametit nė besimin islam

Prej CHF 5.00 CHF
.
Fuqia e besimit pėrsosmėri e shpirtit Fuqia e besimit pėrsosmėri e shpirtit

Prej CHF 13.00 CHF
.
Historia e Feve, prej fillimit deri sot Historia e Feve, prej fillimit deri sot

Prej CHF 29.00 CHF
.
Hixhameja, synet pejgamberik dhe mrekulli mjeksore Hixhameja, synet pejgamberik dhe mrekulli mjeksore

Prej CHF 9.50 CHF
.
Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne

Prej CHF 6.90 CHF
.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )

Prej CHF 12.00 CHF
.
Edukimi i fėmijėve nė Islam Edukimi i fėmijėve nė Islam

Prej CHF 49.00 CHF
.
Komentimi i ėndrrave Komentimi i ėndrrave

Prej CHF 18.00 CHF
.
Shpirti Shpirti

Prej CHF 25.00 CHF
.
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit) Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)

Prej CHF 5.00 CHF
.
Mjalti nga fara e zezė Mjalti nga fara e zezė

Prej CHF 29.00 CHF
.
Mėkatet e mėdha dhe tridhjetė shkaqete hyrjes nė Xhenet Mėkatet e mėdha dhe tridhjetė shkaqete hyrjes nė Xhenet

Prej CHF 6.00 CHF
.
Ujė Zemzemi Ujė Zemzemi

Prej CHF 4.50 CHF
.
Kur’ani mbrojtės dhe shėrues Kur’ani mbrojtės dhe shėrues

Prej CHF 5.00 CHF
.
Pėrtėrije jetėn Pėrtėrije jetėn

Prej CHF 20.00 CHF
.
Organizimi i jetės pjesa e parė Organizimi i jetės pjesa e parė

Prej CHF 12.00 CHF
.
Filmi Ibrahimi a.s., DVD Filmi Ibrahimi a.s., DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Nga errėsira nė dritė, DVD Nga errėsira nė dritė, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Filmi Kurthi nga Xhehenemi, DVD Filmi Kurthi nga Xhehenemi, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Filmi Imam Buhariu Filmi Imam Buhariu

Prej CHF 10.00 CHF
.
Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Habili dhe Kabili, DVD Habili dhe Kabili, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Nusja nga Danimarka, DVD Nusja nga Danimarka, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Mesazhi Islam, filmi i Muhamedit a.s. DVD Mesazhi Islam, filmi i Muhamedit a.s. DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Ebu Hanife, imami i imamėve komplet prej 5 DVD Ebu Hanife, imami i imamėve komplet prej 5 DVD

Prej CHF 45.00 CHF
.
Gjuha shpatė me dy tehe Gjuha shpatė me dy tehe

Prej CHF 7.00 CHF
.
Jeta pas vdekjes Jeta pas vdekjes

Prej CHF 7.00 CHF
.
Pse shumica nga gratė janė banore tė Xhehenemit Pse shumica nga gratė janė banore tė Xhehenemit

Prej CHF 8.00 CHF
.
Sexhade ngjyrash tė ndryshme Sexhade ngjyrash tė ndryshme

Prej CHF 12.00 CHF
.
Kur'ani komplet i recituar nga Abdulbasit Abdulsamed, mp3 Kur'ani komplet i recituar nga Abdulbasit Abdulsamed, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Armikut nuk i kthehet shpina, CD Armikut nuk i kthehet shpina, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Jeta e Profetit tė fundit, CD Jeta e Profetit tė fundit, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Gruaja mė e lumturė nė botė Gruaja mė e lumturė nė botė

Prej CHF 8.00 CHF
.
Hallalli dhe harami nė Islam – e lejuara dhe e ndaluara nė Hallalli dhe harami nė Islam – e lejuara dhe e ndaluara nė

Prej CHF 20.00 CHF
.
Haxhi, rregullat e kryerjes sė Haxhit Haxhi, rregullat e kryerjes sė Haxhit

Prej CHF 7.00 CHF
.
Derset e Ramazanit Derset e Ramazanit

Prej CHF 12.00 CHF
.
Drita e zemrės dhe Jasini Drita e zemrės dhe Jasini

Prej CHF 5.00 CHF
.
Kamata - domethėnia, pasojat, alternativat Kamata - domethėnia, pasojat, alternativat

Prej CHF 15.00 CHF
.
Mrekullitė e Muhamedit salallahu alejhi ue selem Mrekullitė e Muhamedit salallahu alejhi ue selem

Prej CHF 14.00 CHF
.
Kokė me kokė me tė rinjėt Kokė me kokė me tė rinjėt

Prej CHF 7.00 CHF
.
Mbi botėn tjetėr Mbi botėn tjetėr

Prej CHF 9.00 CHF
.
Pėrmbledhje lutjesh nga Kur'ani dhe Hadithi Pėrmbledhje lutjesh nga Kur'ani dhe Hadithi

Prej CHF 5.00 CHF
.
Pėrgjigjet Islame Pėrgjigjet Islame

Prej CHF 12.00 CHF
.
Pllakata - Hytbe lamtumirėse, nga Muhamedi a.s. nė Arafat Pllakata - Hytbe lamtumirėse, nga Muhamedi a.s. nė Arafat

Prej CHF 10.00 CHF
.
Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve

Prej CHF 10.00 CHF
.
Parimet e besimit dhe Ilmihali Islam Parimet e besimit dhe Ilmihali Islam

Prej CHF 11.00 CHF
.
Xibrili pyet Muhamedin a.s., Haku i Nėnės dhe Babės, DVD Xibrili pyet Muhamedin a.s., Haku i Nėnės dhe Babės, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Tribuna nė Prizren, DVD Tribuna nė Prizren, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Fikhu Hanefi pjesa e parė, Ibadat Fikhu Hanefi pjesa e parė, Ibadat

Prej CHF 40.00 CHF
.
Mburoja e Muslimanit Mburoja e Muslimanit

Prej CHF 4.00 CHF
.
Me Emrin Tėnd jetojmė Me Emrin Tėnd jetojmė

Prej CHF 19.00 CHF
.
Mrekullia e krijimit (Zanafilla e krijimit tė universit) Mrekullia e krijimit (Zanafilla e krijimit tė universit)

Prej CHF 16.00 CHF
.
Urtėsia nė bindje ndaj urdhėresave tė Allahut Urtėsia nė bindje ndaj urdhėresave tė Allahut

Prej CHF 28.00 CHF
.
Perandoria Osmane, faktorėt e ngritjes dhe rėnie sė saj Perandoria Osmane, faktorėt e ngritjes dhe rėnie sė saj

Prej CHF 38.00 CHF
.
Sahihu Muslim II Sahihu Muslim II

Prej CHF 32.00 CHF
.
Njerėz tė mėdhenj Njerėz tė mėdhenj

Prej CHF 7.50 CHF
.Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
islamischen.ch
Parse Time: 0.351s