Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION
 Ēajra tė ndryshėm (39)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (5)
 DVD (110)
 Gratis (2)
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (4)
 Libra (378)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (8)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (15)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (6)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (4)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Brusnica Belushi – Vaccini Fructus
Brusnica Belushi – Vaccini Fructus
Prej CHF 5.90 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Ēajra tė ndryshėm
Vlerėsimi mbi artikuj
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Hibiskus me Farė tė Zezė - Hibiscus sabdariffa & Nigella Sativa
Hibiskus me Farė tė Zezė - Hibiscus sabdariffa & Nigella Sativa
Prej CHF 5.90 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml ) Prej CHF 12.00 CHF
.
Art.Nr.: 6000
Shenim e artikulli per ti shtypur
Koha e porosise suaj: 3-4 Ditė
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )

Allahu xh.sh. thote ne Kur’an:

“…dhe asaj i eshte dhene ēdo send…” (En Neml, 23)

I Derguari i Allahut (s.a.u.s.) ka thene: Perdoreni rregullisht kete fare te zeze, sepse ajo permban ne vete ilaē per te gjitha semundjet, perveē vdekjes

Kjo eshte nje bime e zakonshme, me ngjyre te zeze, kercelli I se ciles rritet 40 deri 60 cm. Kjo bime ka gjethe te ndara dhe lule te kaltra, nga te cilat dalin far ate zeza, te vogla, kenddrejta.

Kjo bime eshte njohur qe ne kohen e egjiptianeve te lashte, grekeve dhe romakeve.

Lengu i zier i fares se zeze ndihmon ne sherimin e ērregullime abdominale te menstruacioneve, mbyt parazitet ne zorre, sherben kunder paralizes, etheve rekurente, apopleksise, hemorroideve, kunder acarimeve akute, kunder renies se flokeve, si dhe kunder halucinacioneve.

Kremi i fares se zeze pengon zbardhjen e flokeve, parandalon plogeshtine dhe marrjen e mendeve.

Pirja e lengut te fares se zeze te perzier me mjalte, ndihmon ne tretjen e gureve ne fshikezn e temthit dhe ne veshke.

Per te njohur me gjeresisht dobite e fares se zeze duhet te shfrytezohet nje literature tė gjere por ne do ti cekum disa marrė nga: 'Reshma Burahee-Soogun'

---------------------------------------------------

* Dhimbje shpine dhe reumatizma:

Ngrohni pak vaj te fares se zeze dhe aplikoje mbi te gjithe zonen. Fėrkoni kockat jo lėkurėn dhe pini gjysme luge per 30 dite resht.

* Kollė dhe astma bronkiale:

(1) Apliko vajin e fares se zeze nė gjoks dhe mbrapa.

(2) MiX vaj te fares se zeze nė ujė tė vluar dhe thithja avujt dy herė nė ditė.

(3) Merrni ½ luge ēaji me vaj te fares se zeze pėrdite nė mėngjes.

* Diabeti

Merrni 1/2 luge caj te vjit te fares se zeze dy herė nė ditė nė mėngjes me ujė tė nxehtė.

* Kanceri:

(Kanceri i zorrėve, kanceri i gjakut, kanceri i fytit, etj):Merrni njė gotė lėng rrushi, Shto ½ lugė ēaji vaj te fares se zeze dhe pije nė mėngjes para buke e pas drekės. Merrni 1 kg elb dhe 2 kg miell gruri, mix sė bashku dhe beheni bukė dhe jepjani pacientit pėr 40 ditė.shmangeni pataten.

* Zbokth:

Mix 10 ml vaj te fares se zeze ,30 ml vaj ulliri, 30 gr pluhur mehindi.Ngrohje pėr njė kohė dhe pasi pasta te bėhet e ftohtė, aplikoje dhe pas nje ore shpelaje me shampo.

* veshtiresi ne mestruacione

* Mostretje, acarim stomak:

Merrni njė lugė me lėng xhenxhefil dhe 1/2 luge ēaji i fares se zeze dhe pije dy herė nė ditė. Ky trajtim ėshtė gjithashtu i dobishėm pėr trashje.

* Epilepsia:

Tė merrni njė gotė me ujė tė ngrohtė dhe tė shtoni 2 lugė mjaltė, ½ luge ēaji te fares se zeze dhe ta pėrdorni dy herė nė ditė. Shmangni ushqimin e ftohtė,bananet & fiqte gjatė trajtimit.

*Per memorie te forte

1 lugė mjaltė me 10 pika vaj te fares se zeze perdite,pėrtypi 2,3 copė cardamon perdite.

* Dobėsia e trurit:

2 lugė krem qumėshti me disa pika vajit te fares se zeze me sheqer ne mėngjes pėrdite.

* Dhimbje te syrit,infeksion, shikim tė dobėt dhe lotim:

Aplikoni vajin e fares se zeze rreth syve dhe mbi kapaket e syve,para se te fleni merrni gjysmėn e njė lugė ēaji me vaj te fares se zeze me njė gotė lėng karrote.

* Humbja e parakohshme e flokeve & thinjat:

Pastrim i kokės tėrėsisht me limon, lėreni pėr 15 minuta dhe shplajeni dhe ne tė thatė me pas aplikoni vaj e fares se zeze ne te gjithe koken,vazhdojeni pėr 6 javė.

* Dėgjimi -

Tė gjitha problemet e veshit, duke pėrfshirė, infeksionet dhe dhimbjet e veshit si dhe dėgjimi i dobėt: Ngrohni vajin e fares se zeze dhe lereni te ftohet,me pas hidhni 2 pika vaj ne vesh.

* Dhimbje koke dhe dhimbje veshi:

Apliko vajin e fares se zeze ne ball,ne anėt e fytyrės, ngjitur nė veshėt dhe pas veshėve. Merrni ½ luge ēaji vaj te fares se zeze pėr 3 ditė.

* Problemet me Zemren:

Merrni 1/2 luge vaj te fares se zeze tė pėrzier me ndonjė pije tė nxehtė ,te pihet pėrdite nė mėngjes kjo do te beje te zgjerohen venat & arteriet. Shmangni ushqimet me yndyre

* Hipertensionit:

Merrni ½ luge ēaji me vajin e fares se zeze e pijeni tė nxehtė nė ēdo kohė dhe do merrni 2 hudhėra nė stomak bosh.

* Inflamacion i hundės dhe fytit:

Vendos 10 pika vaj te fares se zeze nė njė filxhan me ujė tė valė dhe thithi avullin. Merrni ½ lugė ēaji me vaj te fares se zeze me lėng limoni perdite.

* Artrit:

Merrni 1 lugė uthull, shtoni gjysmė lugė ēaji vaj te fares se zeze dhe dy lugė mjaltė para mengjesit dhe pas darke.

*Gjaku nė jashtėqitje dhe kapsllėk:

Marrni gjysmė lugė ēaj pėrzier me vaj te fares se zeze dhe i 1 filxhan ēaj i zi dy herė nė ditė para mėngjesit dhe pas darke.Shmangni ushqimet e nxehta dhe djegėset.

*leucorrhoea,shkarkimet e te bardhave, menstruacionet 2 deri nė 4 herė nė muaj, dhimbje barku, dhimbje anusi)

Merrni dy gota me ujė dhe ēiban me nenexhik shtoni lugė vaj te fares se zeze.Pijeni para mėngjesit dhe pas darke pėr 40 ditė. Shmangni turshi, vezėt dhe peshkun.

* Dhembje & ėnjtje dhembi

Mix 1/2 vaj te fares se zeze me ujė tė ngrohtė dhe beni gargarė nė gojė dhe aplikoni disa pika te vajit te fares se zeze ne dhėmb,vaj do tė lehtėsoj dhimbjet shpejt.

* Trashje:

Mix 2 lugė e ½ ēaji mjaltė dhe vaj te fares se zeze ne ujė tė ngrohtė dhe pijeni 2 here ne dite. Mos hani oriz.

*Semundjet e lekures

Ne njė filxhan uthull shtoni ½ lugė vaj te fares se zeze dhe tė aplikohet ne lekure para se tė fleni dhe beni dush ne mengjes,vazhdohet deri sa te kete efekt.

* Belbėzimi:

1/2 luge me vaj te fares se zeze me 2 lugė mjaltė dhe mbajeni ate nė gjuhė dy herė nė ditė.

* Tumoret

Lyeni me vajin e fares se zeze pjeset e trupit te infektuara dhe pini nje luge te vajit te fares se zeze nje here ne dite per 15 dite resht.

* Te vjella:

Merrni 1/2 luge lėng pėrzierje xhenxhefil tė freskėt me sasi tė barabartė vaj te fares se zeze , dy herė nė ditė.

Krimbat e stomakut:

Mix 1 lugė uthull me gjysmė lugė ēaji vaj te fares se zeze dy herė nė ditė para dhe pasdite pėr 10 ditė dhe mos hani ėmbėlsira.?Kėtė artikull e kemi marrė me Dienstag, 21. Mai 2013 nė katalogun tonė.

Klientėt qė kan blerė kėtė artikull, i kanė blerė edhe keta artikuj:

Mjalti Shahimerdan Macun - Viagra Natyrale ideale pėr rritjen e Mjalti Shahimerdan Macun - Viagra Natyrale ideale pėr rritjen e

Prej CHF 29.00 CHF
.
Mjaltė SLIM D+ ( mjalti pėr dobėsim ) Mjaltė SLIM D+ ( mjalti pėr dobėsim )

Prej CHF 39.00 CHF
.
Vaj Sesami - Sesam Oil 125 ml Vaj Sesami - Sesam Oil 125 ml

Prej CHF 12.00 CHF
.
Hemani Krem Anti Akne Hemani Krem Anti Akne

Prej CHF 6.90 CHF
.
Jasin, Tebareke, Amme, Vakia Xhumua dhe shumė dua tė tjera Jasin, Tebareke, Amme, Vakia Xhumua dhe shumė dua tė tjera

Prej CHF 6.90 CHF
.
Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr. Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr.

Prej CHF 2.90 CHF
.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Ēaji Ginseng Ēaji Ginseng

Prej CHF 4.90 CHF
.
Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe

Prej CHF 4.90 CHF
.
Vaj Limoni ( Lemon Oil 30 ml ) Vaj Limoni ( Lemon Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Vaj Kane ( Henna Oil 30 ml ) Vaj Kane ( Henna Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Dialogje besimi Dialogje besimi

Prej CHF 7.00 CHF
.
Tabloja e paqes - tregime motivuese, pjesa e dytė Tabloja e paqes - tregime motivuese, pjesa e dytė

Prej CHF 16.00 CHF
.
Mjalt Ginsing tė bletėve mbretėrore Mjalt Ginsing tė bletėve mbretėrore

Prej CHF 29.00 CHF
.
VAJI I ARRĖS SĖ KOKOSIT 60 ml VAJI I ARRĖS SĖ KOKOSIT 60 ml

Prej CHF 6.90 CHF
.
Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike

Prej CHF 4.90 CHF
.
Shampon nga ekstrakti i Hudhrės Shampon nga ekstrakti i Hudhrės

Prej CHF 8.90 CHF
.
Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p

Prej CHF 5.90 CHF
.
Si tė bėhesh Baba Ideal ? Si tė bėhesh Baba Ideal ?

Prej CHF 21.00 CHF
.
Kapuq pėr namaz ngjyrė tė zezė Kapuq pėr namaz ngjyrė tė zezė

Prej CHF 5.00 CHF
.
Quick Fit Roll On Massage Oil 50 ml  Hemani Quick Fit Roll On Massage Oil 50 ml Hemani

Prej CHF 4.50 CHF
.
Krem anti-rrudha dhe kundėr plakjes Krem anti-rrudha dhe kundėr plakjes

Prej CHF 6.90 CHF
.
Hemani Hena vaj pėr flokėt me limon Hemani Hena vaj pėr flokėt me limon

Prej CHF 5.90 CHF
.
Hemani Vaj I farės sė zezė Roll On Oil 50 ml Hemani Vaj I farės sė zezė Roll On Oil 50 ml

Prej CHF 4.50 CHF
.
Vaj Hudhre ( Garlic Oil 30 ml ) Vaj Hudhre ( Garlic Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Organizimi i jetės pjesa e parė Organizimi i jetės pjesa e parė

Prej CHF 12.00 CHF
.
Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe

Prej CHF 4.90 CHF
.
ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT

Prej CHF 4.90 CHF
.
Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml ) Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Jeta e Profetit tė fundit, CD Jeta e Profetit tė fundit, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask ) Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask )

Prej CHF 7.00 CHF
.
Deti i kthjellėt i devotshmėrisė Deti i kthjellėt i devotshmėrisė

Prej CHF 5.00 CHF
.
Alkooli dhe marihuana - drejt kokainės, heroinės e prostitucioni Alkooli dhe marihuana - drejt kokainės, heroinės e prostitucioni

Prej CHF 10.00 CHF
.
Perandoria Osmane, faktorėt e ngritjes dhe rėnie sė saj Perandoria Osmane, faktorėt e ngritjes dhe rėnie sė saj

Prej CHF 38.00 CHF
.
Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g

Prej CHF 6.90 CHF
.
Zhvillimi i sekteve nė historinė e mendimit Islam Zhvillimi i sekteve nė historinė e mendimit Islam

Prej CHF 11.60 CHF
.
Historia, shoqėria dhe tradita Historia, shoqėria dhe tradita

Prej CHF 12.00 CHF
.
Fijet sekrete nė mes mesihut dexhall, misteri i trekėndshit tė B Fijet sekrete nė mes mesihut dexhall, misteri i trekėndshit tė B

Prej CHF 12.00 CHF
.
Mrekullitė e Muhamedit salallahu alejhi ue selem Mrekullitė e Muhamedit salallahu alejhi ue selem

Prej CHF 14.00 CHF
.
Mjekėsia e Muhamedit a.s. Mjekėsia e Muhamedit a.s.

Prej CHF 9.50 CHF
.
Metoda e thirrjes nė Islam Metoda e thirrjes nė Islam

Prej CHF 5.00 CHF
.
Kultura e sjelljes ndaj fėmijėve, prindėrve dhe farefisit Kultura e sjelljes ndaj fėmijėve, prindėrve dhe farefisit

Prej CHF 6.50 CHF
.
Sure kundėr sihrit, CD Sure kundėr sihrit, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Ajete Kur'anore kundėr magjisė, CD Ajete Kur'anore kundėr magjisė, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Haxhi, rregullat e kryerjes sė Haxhit Haxhi, rregullat e kryerjes sė Haxhit

Prej CHF 7.00 CHF
.
Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės

Prej CHF 4.90 CHF
.
Kapuq pėr namaz ngjyrė tė bardhė Kapuq pėr namaz ngjyrė tė bardhė

Prej CHF 5.00 CHF
.
Tė jetosh pa brenga Tė jetosh pa brenga

Prej CHF 14.00 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Kur'ani komplet i recituar nga Abdulbasit Abdulsamed, mp3 Kur'ani komplet i recituar nga Abdulbasit Abdulsamed, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
1000 Thėnje 1000 Thėnje

Prej CHF 12.00 CHF
.
Jeruzalemi nė Kuran, njė pikėpamje islame rreth fatit tė Jeruzal Jeruzalemi nė Kuran, njė pikėpamje islame rreth fatit tė Jeruzal

Prej CHF 17.00 CHF
.
Kurthet e Shejtanit Kurthet e Shejtanit

Prej CHF 26.00 CHF
.
Xhindet, Magjia - Shėrimi me Kuran dhe Sunet Xhindet, Magjia - Shėrimi me Kuran dhe Sunet

Prej CHF 26.00 CHF
.
Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit

Prej CHF 4.90 CHF
.
Ēlirimi i  Stambollit 1453 Ēlirimi i Stambollit 1453

Prej CHF 20.00 CHF
.
Furnizimi pėr botėn tjetėr 1, marrė nga udhėzimi i Adhuruesit mė Furnizimi pėr botėn tjetėr 1, marrė nga udhėzimi i Adhuruesit mė

Prej CHF 33.00 CHF
.
Furnizimi pėr botėn tjetėr 2, marrė nga udhėzimi i Adhuruesit mė Furnizimi pėr botėn tjetėr 2, marrė nga udhėzimi i Adhuruesit mė

Prej CHF 33.00 CHF
.
Nėnė Tereza - Vendimi final Nėnė Tereza - Vendimi final

Prej CHF 29.00 CHF
.
Shpirti Shpirti

Prej CHF 25.00 CHF
.
Ēaj bimor Hemani  kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė Ēaj bimor Hemani kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė

Prej CHF 4.90 CHF
.
Durimi dhe Maturia Durimi dhe Maturia

Prej CHF 10.00 CHF
.
Parfym Lovely Parfym Lovely

Prej CHF 8.00 CHF
.
Filmi Pėrpara dritės, DVD Filmi Pėrpara dritės, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe

Prej CHF 5.00 CHF
.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit

Prej CHF 5.90 CHF
.
Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe

CHF 0.00 CHF
.
Mbi botėn tjetėr Mbi botėn tjetėr

Prej CHF 9.00 CHF
.
Xhenxhefil - Zingiber Officinale Xhenxhefil - Zingiber Officinale

Prej CHF 5.90 CHF
.
Filmi Omeri r.a. Filmi Omeri r.a.

Prej CHF 79.00 CHF
.
Sexhade ngjyrash tė ndryshme Sexhade ngjyrash tė ndryshme

Prej CHF 12.00 CHF
.
Pėrtėrije jetėn Pėrtėrije jetėn

Prej CHF 20.00 CHF
.
Shamponi i Gjarperit Shamponi i Gjarperit

Prej CHF 8.90 CHF
.
Kurani nė gjuhėn Gjermane Kurani nė gjuhėn Gjermane

CHF 0.00 CHF
.
Adhuro tė vetmin Allah, CD Adhuro tė vetmin Allah, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Lutje, CD Lutje, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin

Prej CHF 39.00 CHF
.
Emrat musliman dhe domethėnia e tyre Emrat musliman dhe domethėnia e tyre

Prej CHF 5.00 CHF
.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė

Prej CHF 5.90 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh

Prej CHF 5.90 CHF
.
Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam

Prej CHF 28.00 CHF
.
Edukimi i fėmijėve nė Islam Edukimi i fėmijėve nė Islam

Prej CHF 49.00 CHF
.
Jeta pas vdekjes Jeta pas vdekjes

Prej CHF 7.00 CHF
.
Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli

Prej CHF 6.90 CHF
.
Drita e zemrės dhe Jasini Drita e zemrės dhe Jasini

Prej CHF 5.00 CHF
.
Adhurimet e besimtarit Adhurimet e besimtarit

Prej CHF 8.00 CHF
.
Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne

Prej CHF 6.90 CHF
.
Si ta fitoni zemrėn e bashkėshortes suaj Si ta fitoni zemrėn e bashkėshortes suaj

Prej CHF 6.50 CHF
.
Shamponi i farės sė zezė Shamponi i farės sė zezė

Prej CHF 8.90 CHF
.
Mjalti nga fara e zezė Mjalti nga fara e zezė

Prej CHF 29.00 CHF
.
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit) Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)

Prej CHF 5.00 CHF
.
Shėrimi me Kur'an - Ajetet e Rukjes, CD Shėrimi me Kur'an - Ajetet e Rukjes, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Pllakata - Hytbe lamtumirėse, nga Muhamedi a.s. nė Arafat Pllakata - Hytbe lamtumirėse, nga Muhamedi a.s. nė Arafat

Prej CHF 10.00 CHF
.
Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve

Prej CHF 10.00 CHF
.
Luani i Shkretėtirės, DVD Luani i Shkretėtirės, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Rruga e lumturisė Namazi, DVD Rruga e lumturisė Namazi, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Shenjat e kijametit, DVD Shenjat e kijametit, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Kur’ani mbrojtės dhe shėrues Kur’ani mbrojtės dhe shėrues

Prej CHF 5.00 CHF
.
Ndiej shushurimėn mikun nuk e shoh Ndiej shushurimėn mikun nuk e shoh

Prej CHF 6.00 CHF
.
Mburoja e Muslimanit Mburoja e Muslimanit

Prej CHF 4.00 CHF
.
Fėmijėt e Parajsės, DVD Fėmijėt e Parajsės, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Filmi Kurthi nga Xhehenemi, DVD Filmi Kurthi nga Xhehenemi, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Ujė Zemzemi Ujė Zemzemi

Prej CHF 4.50 CHF
.Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
islamischen.ch
Parse Time: 0.691s