Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION
 Ēajra tė ndryshėm (39)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (5)
 DVD (110)
 Gratis (2)
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (4)
 Libra (379)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (8)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (15)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (6)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (4)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Prej CHF 5.00 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Produktet e Farės sė zezė
Vlerėsimi mbi artikuj
Shamponi i farės sė zezė
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Lemongrass - Cymbopogon Cytratus
Lemongrass - Cymbopogon Cytratus
Prej CHF 4.90 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Shamponi i farės sė zezė
Shamponi i farės sė zezė Prej CHF 8.90 CHF
.
Art.Nr.: 8
Shenim e artikulli per ti shtypur
Koha e porosise suaj: 3-4 Ditė
Shamponi i farės sė zezė

Shampo i farės sė zezė ėshtė njė pėrzierje e veēantė me ekstrakte tė farės sė zezė pėr tė i dhėnė kujdesin mė tė mirė dhe efikas flokut tuaj.
 
Ky shampo ėshtė e pasur me proteina dhe me vajra esenciale pėr tė siguruar njė zgjidhje tė plotė pėr kujdesin e pėrgjithshėm pėr flokėt me njė formulim nga trupa natyror pėr flokėt tuaj.
 
Shampo i farės sė zezė pastron flokėt tuaj nė mėnyr profesionale, lė flokėt e butė, tė plotė dhe me njė shkėlqim qė nuk mund tė arrij asnjė shampo tjetėr.
 
Shampo i farės sė zezė ėshtė i mrekullueshėm sepse ėshtė i formuluar nga 39 lloje tė vajrave 100% natyrale, lloje tė ndryshme tė vajrave thelbėsore dhe bimėve tė lashta.
 
Kėto barėra janė vlerėsuar si mė shėruese pėr mijėra vjet. Vajrat natyrore janė njė burim i mirė tė ushqyesve tė energjisė, dhe proteinave qė i kėrkon rrėnja e flokėve.
 
Ata janė gjithashtu njė burim i vitaminave, mineraleve dhe aminoacidet (tė cilat pėrbėjnė keratin, substancė themelore e flokėve).
 
Shampo i farės sė zezė stimulonė rrėnjėt e flokėve dhe rrit qarkullimin e gjakut dhe oksidizimin e mjaftueshėm pėr tė sjellė energji flokėve.
 
Shampo i farės sė zezė depėrton thellė nė rrėnjen e flokėve duke i trajtuar ato nė mėmyr natyrale duke e zbuturė skalpin e kokės pėr tė e shmangur dėmtimin e mėtejshėm dhe humbjen e flokėve.
 
Shampo i farės sė zezė ėshtė stimuesr kokės tuaj i cilinxit rritjen e re dhe mė tė fortė tė flokėve tuaj.
 
Shampo i farės sė zezė pėrmban:
 
-Vaj tė farės sė zezė Nigella Sativa
 
- Nigellone,
 
-Minerale,
 
-Squfur,
 
-Fosfor,
 
-Hekur,
 
- Kalcium,
 
-Enzimat,
 
-Karbohidratet,
 
-Proteina,
 
-Vitaminė A (Retinol)
 
-Vitamin B , B1
 
-Vitamina E (tocopherols)
 
-Shampo i farės sė zezė gjithashtu pėrmban carotene, e cila ėshtė anti-kancer.
 
Aplikimi: Tre deri nė katėr her nė javė.
 
Shampo mund tė pėrdoret pėr te dy gjinit.


Kėtė artikull e kemi marrė me Freitag, 13. September 2013 nė katalogun tonė.

Klientėt qė kan blerė kėtė artikull, i kanė blerė edhe keta artikuj:

Deodorant Spray - Sport 200ml Deodorant Spray - Sport 200ml

Prej CHF 4.50 CHF
.
Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml ) Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Kapuq pėr namaz ngjyrė tė zezė Kapuq pėr namaz ngjyrė tė zezė

Prej CHF 5.00 CHF
.
Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe

Prej CHF 4.90 CHF
.
Kapuq pėr namaz ngjyrė tė bardhė Kapuq pėr namaz ngjyrė tė bardhė

Prej CHF 5.00 CHF
.
Jam si lulue nė pranverė Jam si lulue nė pranverė

Prej CHF 8.00 CHF
.
Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr. Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr.

Prej CHF 2.90 CHF
.
Mjalt Ginsing tė bletėve mbretėrore Mjalt Ginsing tė bletėve mbretėrore

Prej CHF 29.00 CHF
.
Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit

Prej CHF 4.90 CHF
.
Deodorant Spray - Femme Fresh 200ml pėr Femra Deodorant Spray - Femme Fresh 200ml pėr Femra

Prej CHF 4.50 CHF
.
Deodorant Spray - Sensation 200ml Deodorant Spray - Sensation 200ml

Prej CHF 4.50 CHF
.
Shampo me ekstrakte te bishtit tė Kalit Shampo me ekstrakte te bishtit tė Kalit

Prej CHF 8.90 CHF
.
Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p

Prej CHF 5.90 CHF
.
Face wash olive extract - Pastoni fytyrėn me Ekstrakt Ulliri Face wash olive extract - Pastoni fytyrėn me Ekstrakt Ulliri

Prej CHF 6.90 CHF
.
Sherbelė – Salvia Officinalis – 50 gr. Sherbelė – Salvia Officinalis – 50 gr.

Prej CHF 2.90 CHF
.
Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g

Prej CHF 6.90 CHF
.
Krijimi i botės Krijimi i botės

Prej CHF 9.90 CHF
.
Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe

Prej CHF 4.90 CHF
.
Ēaji Ginseng Ēaji Ginseng

Prej CHF 4.90 CHF
.
ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT

Prej CHF 4.90 CHF
.
Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike

Prej CHF 4.90 CHF
.
Kur'ani komplet i recituar nga Muhamed Siddik el-Menshavi, mp3 Kur'ani komplet i recituar nga Muhamed Siddik el-Menshavi, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Dhjetė veprat qė tė nxjerin prej Islamit ( Shpjegimi i tyre ) Dhjetė veprat qė tė nxjerin prej Islamit ( Shpjegimi i tyre )

Prej CHF 6.00 CHF
.
Shampon nga ekstrakti i Hudhrės Shampon nga ekstrakti i Hudhrės

Prej CHF 8.90 CHF
.
Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask ) Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask )

Prej CHF 7.00 CHF
.
Parfym U2 MAN Parfym U2 MAN

Prej CHF 8.00 CHF
.
Lutje, CD Lutje, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Nėnės, CD Nėnės, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Parfym Golden Parfym Golden

Prej CHF 8.00 CHF
.
Filmi Omeri r.a. Filmi Omeri r.a.

Prej CHF 79.00 CHF
.
Jeta e Profetit tė fundit, CD Jeta e Profetit tė fundit, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Kujtime Kujtime

Prej CHF 34.00 CHF
.
Mektebi tė thėrret – ILMIHAL Mektebi tė thėrret – ILMIHAL

Prej CHF 12.00 CHF
.
Perandoria Osmane, faktorėt e ngritjes dhe rėnie sė saj Perandoria Osmane, faktorėt e ngritjes dhe rėnie sė saj

Prej CHF 38.00 CHF
.
Haxhi, rregullat e kryerjes sė Haxhit Haxhi, rregullat e kryerjes sė Haxhit

Prej CHF 7.00 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Tė jetosh pa brenga Tė jetosh pa brenga

Prej CHF 14.00 CHF
.
Mejremja e nderuar, Komplet prej 6 DVD Mejremja e nderuar, Komplet prej 6 DVD

Prej CHF 50.00 CHF
.
Mburoja e Muslimanit Mburoja e Muslimanit

Prej CHF 4.00 CHF
.
Filmi Ibrahimi a.s., DVD Filmi Ibrahimi a.s., DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Arti i dhikrit dhe i lutjeve tė Pejgamberit tė fundit Arti i dhikrit dhe i lutjeve tė Pejgamberit tė fundit

Prej CHF 13.00 CHF
.
1000 Thėnje 1000 Thėnje

Prej CHF 12.00 CHF
.
Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės

Prej CHF 4.90 CHF
.
Ēaj bimor Hemani  kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė Ēaj bimor Hemani kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė

Prej CHF 4.90 CHF
.
Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani

Prej CHF 9.90 CHF
.
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe

Prej CHF 5.00 CHF
.
Kur'ani komplet nė gjuhėn shqipe, mp3 Kur'ani komplet nė gjuhėn shqipe, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Gjuetia e meditimeve Gjuetia e meditimeve

Prej CHF 33.00 CHF
.
Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe

CHF 0.00 CHF
.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit

Prej CHF 5.90 CHF
.
Xhenxhefil - Zingiber Officinale Xhenxhefil - Zingiber Officinale

Prej CHF 5.90 CHF
.
Kur’ani mbrojtės dhe shėrues Kur’ani mbrojtės dhe shėrues

Prej CHF 5.00 CHF
.
Edukimi i fėmijėve nė Islam Edukimi i fėmijėve nė Islam

Prej CHF 49.00 CHF
.
Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Djali dhe Mbreti, DVD Djali dhe Mbreti, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Shamponi i Gjarperit Shamponi i Gjarperit

Prej CHF 8.90 CHF
.
Furnizimi pėr ahiret - Version i shkurtuar Furnizimi pėr ahiret - Version i shkurtuar

Prej CHF 25.00 CHF
.
Kurani nė gjuhėn Gjermane Kurani nė gjuhėn Gjermane

CHF 0.00 CHF
.
Surja El Muddethir - An Nas, CD Surja El Muddethir - An Nas, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Surja Al-Fatiha edhe Al-Bekare, CD Surja Al-Fatiha edhe Al-Bekare, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Shėrimi me Kur'an - Ajetet e Rukjes, CD Shėrimi me Kur'an - Ajetet e Rukjes, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin

Prej CHF 39.00 CHF
.
Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam

Prej CHF 28.00 CHF
.
Emrat musliman dhe domethėnia e tyre Emrat musliman dhe domethėnia e tyre

Prej CHF 5.00 CHF
.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė

Prej CHF 5.90 CHF
.
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh

Prej CHF 5.90 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Sexhade ngjyrash tė ndryshme Sexhade ngjyrash tė ndryshme

Prej CHF 12.00 CHF
.
Fėmijėt e Parajsės, DVD Fėmijėt e Parajsės, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve

Prej CHF 10.00 CHF
.
Jeta pas vdekjes Jeta pas vdekjes

Prej CHF 7.00 CHF
.
Drita e zemrės dhe Jasini Drita e zemrės dhe Jasini

Prej CHF 5.00 CHF
.
Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli

Prej CHF 6.90 CHF
.
Pllakata - Hytbe lamtumirėse, nga Muhamedi a.s. nė Arafat Pllakata - Hytbe lamtumirėse, nga Muhamedi a.s. nė Arafat

Prej CHF 10.00 CHF
.
Adhurimet e besimtarit Adhurimet e besimtarit

Prej CHF 8.00 CHF
.
Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne

Prej CHF 6.90 CHF
.
Si ta fitoni zemrėn e bashkėshortes suaj Si ta fitoni zemrėn e bashkėshortes suaj

Prej CHF 6.50 CHF
.
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit) Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)

Prej CHF 5.00 CHF
.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )

Prej CHF 12.00 CHF
.
Mjalti nga fara e zezė Mjalti nga fara e zezė

Prej CHF 29.00 CHF
.
Ujė Zemzemi Ujė Zemzemi

Prej CHF 4.50 CHF
.Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
islamischen.ch
Parse Time: 0.384s