Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION
 Ēajra tė ndryshėm (39)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (5)
 DVD (110)
 Gratis (2)
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (4)
 Libra (378)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (8)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (15)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (6)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (4)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )
Prej CHF 12.00 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Vajra tė ndryshėm
Vlerėsimi mbi artikuj
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Hibiskus me Farė tė Zezė - Hibiscus sabdariffa & Nigella Sativa
Hibiskus me Farė tė Zezė - Hibiscus sabdariffa & Nigella Sativa
Prej CHF 5.90 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh Prej CHF 5.90 CHF
.
Art.Nr.: 6061
Shenim e artikulli per ti shtypur
Koha e porosise suaj: 3-4 Ditė
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh

- Dobėson
 
- Organizmin e mban tė ngopur
 
- Pastron rrugėt urinare
 
- Rregullon punėn e veshkave
 
- Stabilizon tensionin e gjakut
 
- Bėn largimin e gazrave nga zorrėt
 
- Eliminon ngėrēet e muskujve tė lėmuar ( tė stomakut, tė zorrėve, mitrės )
 
Pėrdorimi:
 
15 min para buke
 
1. Nė 200 ml ujė tė sapovluar hidhet njė lugė e ēajit pėrzirje lulesh, lihet 7-10 min pėrzihet dhe pihet, ose
 
2. Qitet njė lugė ēaji pėrzirje lulesh nė njė tas me kos, pėrzihet dhe hahet.
 
Nuk preferohet tė pėrdoret nga gratė shtatėzėna, nga gjidhėnėset dhe nga tė sėmuret me kolit.
 
Nė kėtė pėrzirje ka vetėm produkte natyrale, pa ngjyra shtesė apo kimike.
 
Nuk ka indikacione pėr varshmėri apo efekte anėsore.
 
Pėrmbajtja 100 gr.:
 
Sinamek ( Cassia angustifolia, familja Leguminosae ), Anason ( Pimpinella anisum, familja Umbelliferae ), Trėndafil i egėr ( Rosa canina, familja Rosacae ), Kopra e egėr ( Foeniculum vulgare, familja Umbeliferae ), Hithra ( Urtica dioica, familja Urticaceae ), Medra e butė ( Mentha piperita, familja labiatae ), Bishtamithi ( Achillea millefolium, familja Compositae ), Gjethe Funde ( Calluna vulgaris, familja Ericaceae ), Kamomil ( Matricaria chamomilla, familja Asteraceae )
 


Kėtė artikull e kemi marrė me Samstag, 29. März 2014 nė katalogun tonė.

Klientėt qė kan blerė kėtė artikull, i kanė blerė edhe keta artikuj:

Maska e zezė – Black Mask laser white Maska e zezė – Black Mask laser white

Prej CHF 6.90 CHF
.
SENNA MEKKI - Sena (Bekunis) SENNA MEKKI - Sena (Bekunis)

Prej CHF 2.90 CHF
.
Mjalti Shahimerdan Macun - Viagra Natyrale ideale pėr rritjen e Mjalti Shahimerdan Macun - Viagra Natyrale ideale pėr rritjen e

Prej CHF 29.00 CHF
.
Kur'ani komplet nė gjuhėn shqipe, mp3 Kur'ani komplet nė gjuhėn shqipe, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml ) Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Hemani Krem Anti Akne Hemani Krem Anti Akne

Prej CHF 6.90 CHF
.
Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr. Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr.

Prej CHF 2.90 CHF
.
Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g

Prej CHF 6.90 CHF
.
Deodorant Spray - Sport 200ml Deodorant Spray - Sport 200ml

Prej CHF 4.50 CHF
.
Parfym Spider Man Parfym Spider Man

Prej CHF 8.00 CHF
.
Shampo me ekstrakte te bishtit tė Kalit Shampo me ekstrakte te bishtit tė Kalit

Prej CHF 8.90 CHF
.
Jam si lulue nė pranverė Jam si lulue nė pranverė

Prej CHF 8.00 CHF
.
Krem anti-rrudha dhe kundėr plakjes Krem anti-rrudha dhe kundėr plakjes

Prej CHF 6.90 CHF
.
Deodorant Spray - Sensation 200ml Deodorant Spray - Sensation 200ml

Prej CHF 4.50 CHF
.
Deodorant Spray - Femme Fresh 200ml pėr Femra Deodorant Spray - Femme Fresh 200ml pėr Femra

Prej CHF 4.50 CHF
.
Mjaltė SLIM D+ ( mjalti pėr dobėsim ) Mjaltė SLIM D+ ( mjalti pėr dobėsim )

Prej CHF 39.00 CHF
.
Njė Hoxhė si ky, DVD Njė Hoxhė si ky, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Manifestimi i Mevludit po ose jo, CD Manifestimi i Mevludit po ose jo, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Lutje, CD Lutje, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Mevludi dhe Ilahi nė gjuhėn shqipe, CD Mevludi dhe Ilahi nė gjuhėn shqipe, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Martesa dhe mardhėniet intime nė Islam Martesa dhe mardhėniet intime nė Islam

Prej CHF 6.50 CHF
.
Sure kundėr sihrit, CD Sure kundėr sihrit, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Burhan Zejnullahu - Ligjėrata Islame, mp3 Burhan Zejnullahu - Ligjėrata Islame, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe

Prej CHF 4.90 CHF
.
Ēaji Ginseng Ēaji Ginseng

Prej CHF 4.90 CHF
.
ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT

Prej CHF 4.90 CHF
.
Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike

Prej CHF 4.90 CHF
.
1000 Thėnje 1000 Thėnje

Prej CHF 12.00 CHF
.
Kur'ani komplet i recituar nga Muhamed Siddik el-Menshavi, mp3 Kur'ani komplet i recituar nga Muhamed Siddik el-Menshavi, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Dhjetė veprat qė tė nxjerin prej Islamit ( Shpjegimi i tyre ) Dhjetė veprat qė tė nxjerin prej Islamit ( Shpjegimi i tyre )

Prej CHF 6.00 CHF
.
Mirė se erdhe, CD Mirė se erdhe, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Rridhni rridhni ju o lotė, CD Rridhni rridhni ju o lotė, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Ne All-llahut i kemi besu, CD Ne All-llahut i kemi besu, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Kapuq pėr namaz ngjyrė tė bardhė Kapuq pėr namaz ngjyrė tė bardhė

Prej CHF 5.00 CHF
.
Ebu Hanifja dhe Ebu Jusufi - jeta dhe vepra Ebu Hanifja dhe Ebu Jusufi - jeta dhe vepra

Prej CHF 6.00 CHF
.
Kujtime Kujtime

Prej CHF 34.00 CHF
.
Mektebi tė thėrret – ILMIHAL Mektebi tė thėrret – ILMIHAL

Prej CHF 12.00 CHF
.
Perandoria Osmane, faktorėt e ngritjes dhe rėnie sė saj Perandoria Osmane, faktorėt e ngritjes dhe rėnie sė saj

Prej CHF 38.00 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Filmi Nė Medine smunda tė shkoj, DVD Filmi Nė Medine smunda tė shkoj, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Nga errėsira nė dritė, DVD Nga errėsira nė dritė, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Pėr njerėzit qė mendojnė 1, DVD Pėr njerėzit qė mendojnė 1, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės

Prej CHF 4.90 CHF
.
Pėrmirėsimi i zemrave Pėrmirėsimi i zemrave

Prej CHF 25.00 CHF
.
Komentimi i ėndrrave Komentimi i ėndrrave

Prej CHF 18.00 CHF
.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit

Prej CHF 5.90 CHF
.
Ēaj bimor Hemani  kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė Ēaj bimor Hemani kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė

Prej CHF 4.90 CHF
.
Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve

Prej CHF 10.00 CHF
.
Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit

Prej CHF 4.90 CHF
.
Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani

Prej CHF 9.90 CHF
.
Ligjet e Allahut pėr individė, grupe dhe popuj, mp3 Ligjet e Allahut pėr individė, grupe dhe popuj, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Mulla Jakup Hasipi, mp3 Mulla Jakup Hasipi, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Mulla Zekerija Bajrami, mp3 Mulla Zekerija Bajrami, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Kur'ani komplet i recituar nga Abdulbasit Abdulsamed, mp3 Kur'ani komplet i recituar nga Abdulbasit Abdulsamed, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Haxhi, rregullat e kryerjes sė Haxhit Haxhi, rregullat e kryerjes sė Haxhit

Prej CHF 7.00 CHF
.
Komplet prej 5 Librave-Shehadeti,Pėrse namazi,Agjėrimi,Zekati,Ha Komplet prej 5 Librave-Shehadeti,Pėrse namazi,Agjėrimi,Zekati,Ha

Prej CHF 10.00 CHF
.
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe

Prej CHF 5.00 CHF
.
Kur’ani mbrojtės dhe shėrues Kur’ani mbrojtės dhe shėrues

Prej CHF 5.00 CHF
.
Biografia e Muhamedit a.s., DVD Biografia e Muhamedit a.s., DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Historia e Jusufit a.s., DVD Historia e Jusufit a.s., DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Xhenxhefil - Zingiber Officinale Xhenxhefil - Zingiber Officinale

Prej CHF 5.90 CHF
.
Portreti i tė riut musliman Portreti i tė riut musliman

Prej CHF 7.00 CHF
.
Thirrja jonė Thirrja jonė

Prej CHF 5.00 CHF
.
Edukimi i fėmijėve nė Islam Edukimi i fėmijėve nė Islam

Prej CHF 49.00 CHF
.
Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Djali dhe Mbreti, DVD Djali dhe Mbreti, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Shamponi i Gjarperit Shamponi i Gjarperit

Prej CHF 8.90 CHF
.
Furnizimi pėr ahiret - Version i shkurtuar Furnizimi pėr ahiret - Version i shkurtuar

Prej CHF 25.00 CHF
.
Shpirti Shpirti

Prej CHF 25.00 CHF
.
Sexhade ngjyrash tė ndryshme Sexhade ngjyrash tė ndryshme

Prej CHF 12.00 CHF
.
Mburoja e Muslimanit Mburoja e Muslimanit

Prej CHF 4.00 CHF
.
Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe

CHF 0.00 CHF
.
Kurani nė gjuhėn Gjermane Kurani nė gjuhėn Gjermane

CHF 0.00 CHF
.
Drita e zemrės dhe Jasini Drita e zemrės dhe Jasini

Prej CHF 5.00 CHF
.
Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin

Prej CHF 39.00 CHF
.
Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam

Prej CHF 28.00 CHF
.
Emrat musliman dhe domethėnia e tyre Emrat musliman dhe domethėnia e tyre

Prej CHF 5.00 CHF
.
Pėrkthimi i El-Istiadhesė, El-Besmeles dhe i sures Fatiha Pėrkthimi i El-Istiadhesė, El-Besmeles dhe i sures Fatiha

Prej CHF 7.50 CHF
.
Rrėfime pėr tė dėrguarit e Allahut Rrėfime pėr tė dėrguarit e Allahut

Prej CHF 36.00 CHF
.
Prijėsi i drejtė dhe asket Omer Ibn Abdul Aziz Prijėsi i drejtė dhe asket Omer Ibn Abdul Aziz

Prej CHF 22.00 CHF
.
Mrekullia e krijimit tė njeriut Mrekullia e krijimit tė njeriut

Prej CHF 7.00 CHF
.
Nėna, DVD Nėna, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli

Prej CHF 6.90 CHF
.
Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne

Prej CHF 6.90 CHF
.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė

Prej CHF 5.90 CHF
.
Parfym Golden Parfym Golden

Prej CHF 8.00 CHF
.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )

Prej CHF 12.00 CHF
.
Mjalti nga fara e zezė Mjalti nga fara e zezė

Prej CHF 29.00 CHF
.
Shamponi i farės sė zezė Shamponi i farės sė zezė

Prej CHF 8.90 CHF
.
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit) Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)

Prej CHF 5.00 CHF
.
Ujė Zemzemi Ujė Zemzemi

Prej CHF 4.50 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Arti i dhikrit dhe i lutjeve tė Pejgamberit tė fundit Arti i dhikrit dhe i lutjeve tė Pejgamberit tė fundit

Prej CHF 13.00 CHF
.
Kamata - domethėnia, pasojat, alternativat Kamata - domethėnia, pasojat, alternativat

Prej CHF 15.00 CHF
.
Gjurmėve tė tė dashurit tonė Gjurmėve tė tė dashurit tonė

Prej CHF 25.00 CHF
.Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
islamischen.ch
Parse Time: 0.501s