Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION
 Ēajra tė ndryshėm (39)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (5)
 DVD (110)
 Gratis (2)
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (4)
 Libra (379)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (8)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (15)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (6)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (4)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Titulli: Kujtesa kolektive, Dėshmi dhe ngjarje (1944-1966)
Titulli: Kujtesa kolektive, Dėshmi dhe ngjarje (1944-1966)
Prej CHF 15.00 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Tė ndryshme
Vlerėsimi mbi artikuj
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Hibiskus me Farė tė Zezė - Hibiscus sabdariffa & Nigella Sativa
Hibiskus me Farė tė Zezė - Hibiscus sabdariffa & Nigella Sativa
Prej CHF 5.90 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė Prej CHF 5.90 CHF
.
Art.Nr.: 6062
Shenim e artikulli per ti shtypur
Koha e porosise suaj: 3-4 Ditė
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė

Kremi i kokrrės sė begatshme (Farės sė Zezė) ėshtė kremi mė i mirė qė ka katėr efekte bazė si:

-Kuron Reumatizmin nė kyqe,

-Kuron qarjet e themrave,

-Kuron qarjet e duarėve-gishtave,

-Kuron Migrenen edhe dhimbjet e kokės,

Kremi bimor nga fara e zezė ėshtė bėrė nė njė mėnyrė tradicionale me njė pėrzierje unike tė vajrave natyrore pėr shėrimin dhe relaksimin e tėr trupit tė njėriut.

Kremi pėrmban vaj shumė tė dobishėm nga kokrra e zezė dhe ėshtė shėrues pėr disa gjėra tė cilat do tė i cekum mė posht:

01. Ndihmon kundėr dhimbjeve tė shpinės (shėrimin e unazave, boshtit kurrizor etj).

02. Lehtėson dhimbjet e pėrgjithshme nė kyqe.

03. Lehtėson nė veqanti dhimbjet eshtrave.

04. Rekomandohet qė tė pėrdoret pas ushtrimeve fizike (Ushtrimeve sportive nė pėrgjithėsi) ose edhe sipas nevojės.

05, Kundėr reumatizmit nė pėrgjegjsi

06. Ndihmon qarkullimin e gjakut nė vendet ku bėhet masazh me kėtė krem

07. Relakson te gjitha llojet e eshtrave

08.Kuron edhe parandalon migrenen dhe dhembjen e kokės

09.Kuron ēdo qarje nė lėkuren e njėriut.

Vjen nga firma e njohur Hemani edhe pėrbėhet 100% nga kokrra e zezė.

Ata thonė nė kremin e farės sė zezė kemi gjeneruar pėrpjekjet tona mė tė mira dhe pėrdorur teknologjinė mė tė fundit nė mėnyrė qė tė marrėm cilėsin mė tė mire nga kokra e zezė dhe duke ju ofruar juve produktin mė tė mirė pėr njė jetė mė tė shėndosh.

Shėnim: Tė ruhėt nė njė vend tė errėt tė thatė mesatarisht tė ftohet.

Kėtė artikull e kemi marrė me Freitag, 11. April 2014 nė katalogun tonė.

Klientėt qė kan blerė kėtė artikull, i kanė blerė edhe keta artikuj:

Parfym Lovely Parfym Lovely

Prej CHF 8.00 CHF
.
Parfym Lapidu Men Parfym Lapidu Men

Prej CHF 8.00 CHF
.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Hemani Vaj I farės sė zezė Roll On Oil 50 ml Hemani Vaj I farės sė zezė Roll On Oil 50 ml

Prej CHF 4.50 CHF
.
Kapuq pėr namaz ngjyrė tė zezė Kapuq pėr namaz ngjyrė tė zezė

Prej CHF 5.00 CHF
.
Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe

Prej CHF 4.90 CHF
.
Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p

Prej CHF 5.90 CHF
.
Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe

Prej CHF 4.90 CHF
.
Enciklopedia e dijenisė dhe e urtėsisė Enciklopedia e dijenisė dhe e urtėsisė

Prej CHF 36.00 CHF
.
Islamizimi i diturisė – parimet e pėrgjithshme dhe plani i Islamizimi i diturisė – parimet e pėrgjithshme dhe plani i

Prej CHF 5.00 CHF
.
VAJI I ARRĖS SĖ KOKOSIT 60 ml VAJI I ARRĖS SĖ KOKOSIT 60 ml

Prej CHF 6.90 CHF
.
Hemani Hena vaj pėr flokėt me limon Hemani Hena vaj pėr flokėt me limon

Prej CHF 5.90 CHF
.
Vaj Hudhre ( Garlic Oil 30 ml ) Vaj Hudhre ( Garlic Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Tė kujtuarit e vdekjės Tė kujtuarit e vdekjės

Prej CHF 7.00 CHF
.
Kėnaqėsia bashkėshortore, Udhėzues Islam pėr jetėn seksuale Kėnaqėsia bashkėshortore, Udhėzues Islam pėr jetėn seksuale

Prej CHF 11.90 CHF
.
Femra dhe kėndvėshtrimi Islam mbi jetėn Femra dhe kėndvėshtrimi Islam mbi jetėn

Prej CHF 4.50 CHF
.
40 Kėshilla mbi pėrmirėsimin e familjes 40 Kėshilla mbi pėrmirėsimin e familjes

Prej CHF 6.00 CHF
.
Filmi Omeri r.a. Filmi Omeri r.a.

Prej CHF 79.00 CHF
.
Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask ) Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask )

Prej CHF 7.00 CHF
.
Shampon nga ekstrakti i Hudhrės Shampon nga ekstrakti i Hudhrės

Prej CHF 8.90 CHF
.
Quick Fit Roll On Massage Oil 50 ml  Hemani Quick Fit Roll On Massage Oil 50 ml Hemani

Prej CHF 4.50 CHF
.
ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT

Prej CHF 4.90 CHF
.
Deodorant Spray - Femme Fresh 200ml pėr Femra Deodorant Spray - Femme Fresh 200ml pėr Femra

Prej CHF 4.50 CHF
.
Deodorant Spray - Sensation 200ml Deodorant Spray - Sensation 200ml

Prej CHF 4.50 CHF
.
Shampo me ekstrakte te bishtit tė Kalit Shampo me ekstrakte te bishtit tė Kalit

Prej CHF 8.90 CHF
.
Hemani Krem Anti Akne Hemani Krem Anti Akne

Prej CHF 6.90 CHF
.
Durimi dhe Maturia Durimi dhe Maturia

Prej CHF 10.00 CHF
.
Krem anti-rrudha dhe kundėr plakjes Krem anti-rrudha dhe kundėr plakjes

Prej CHF 6.90 CHF
.
Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g Krem i fares sė zezė ( Sesam vaj ) 80g

Prej CHF 6.90 CHF
.
Mulla Jakup Hasipi, mp3 Mulla Jakup Hasipi, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Ne All-llahut i kemi besu, CD Ne All-llahut i kemi besu, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Mrekullitė shkencore nė Kur'an, CD Mrekullitė shkencore nė Kur'an, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Ezani, CD Ezani, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Pendimi, CD Pendimi, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Gratė e tė Dėrguarit - Muhamedit s.a.v.s., CD Gratė e tė Dėrguarit - Muhamedit s.a.v.s., CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Historitė e Profetėve Historitė e Profetėve

Prej CHF 32.00 CHF
.
Drita e zemrės dhe Jasini Drita e zemrės dhe Jasini

Prej CHF 5.00 CHF
.
Sure kundėr sihrit, CD Sure kundėr sihrit, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Ajete Kur'anore kundėr magjisė, CD Ajete Kur'anore kundėr magjisė, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Tė jetosh pa brenga Tė jetosh pa brenga

Prej CHF 14.00 CHF
.
Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin

Prej CHF 39.00 CHF
.
Akademia Evropiane pėr Fetva dhe Studime, 2 Akademia Evropiane pėr Fetva dhe Studime, 2

Prej CHF 8.00 CHF
.
101 tregime pėr tė aritur kulminacionin e mirėsive dhe pėrsoshmė 101 tregime pėr tė aritur kulminacionin e mirėsive dhe pėrsoshmė

Prej CHF 10.00 CHF
.
Gruaja mė e lumturė nė botė Gruaja mė e lumturė nė botė

Prej CHF 8.00 CHF
.
Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit

Prej CHF 4.90 CHF
.
Zbukuroje jetėn tėnde Zbukuroje jetėn tėnde

Prej CHF 10.00 CHF
.
Pėrmbledhje lutjesh nga Kur'ani dhe Hadithi Pėrmbledhje lutjesh nga Kur'ani dhe Hadithi

Prej CHF 5.00 CHF
.
Mburoja e Muslimanit Mburoja e Muslimanit

Prej CHF 4.00 CHF
.
Arti i dhikrit dhe i lutjeve tė Pejgamberit tė fundit Arti i dhikrit dhe i lutjeve tė Pejgamberit tė fundit

Prej CHF 13.00 CHF
.
1000 Thėnje 1000 Thėnje

Prej CHF 12.00 CHF
.
Lutje, CD Lutje, CD

Prej CHF 8.00 CHF
.
Mbi botėn tjetėr Mbi botėn tjetėr

Prej CHF 9.00 CHF
.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit

Prej CHF 5.90 CHF
.
Ēaj bimor Hemani  kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė Ēaj bimor Hemani kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė

Prej CHF 4.90 CHF
.
Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani

Prej CHF 9.90 CHF
.
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe

Prej CHF 5.00 CHF
.
Filmi Pėrpara dritės, DVD Filmi Pėrpara dritės, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės

Prej CHF 4.90 CHF
.
Emrat musliman dhe domethėnia e tyre Emrat musliman dhe domethėnia e tyre

Prej CHF 5.00 CHF
.
Kur'ani komplet nė gjuhėn shqipe, mp3 Kur'ani komplet nė gjuhėn shqipe, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Gjuetia e meditimeve Gjuetia e meditimeve

Prej CHF 33.00 CHF
.
Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe

CHF 0.00 CHF
.
Parfym Spider Man Parfym Spider Man

Prej CHF 8.00 CHF
.
Sexhade ngjyrash tė ndryshme Sexhade ngjyrash tė ndryshme

Prej CHF 12.00 CHF
.
Kur’ani mbrojtės dhe shėrues Kur’ani mbrojtės dhe shėrues

Prej CHF 5.00 CHF
.
Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam

Prej CHF 28.00 CHF
.
Parfym Zahratul Khaleej Parfym Zahratul Khaleej

Prej CHF 8.00 CHF
.
Shamponi i Gjarperit Shamponi i Gjarperit

Prej CHF 8.90 CHF
.
Pllakata - Hytbe lamtumirėse, nga Muhamedi a.s. nė Arafat Pllakata - Hytbe lamtumirėse, nga Muhamedi a.s. nė Arafat

Prej CHF 10.00 CHF
.
Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve

Prej CHF 10.00 CHF
.
Kurani nė gjuhėn Gjermane Kurani nė gjuhėn Gjermane

CHF 0.00 CHF
.
Ebu Hanifja dhe Ebu Jusufi - jeta dhe vepra Ebu Hanifja dhe Ebu Jusufi - jeta dhe vepra

Prej CHF 6.00 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Filmi Haxhiu, DVD Filmi Haxhiu, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Ujė Zemzemi Ujė Zemzemi

Prej CHF 4.50 CHF
.
Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli

Prej CHF 6.90 CHF
.
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit) Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)

Prej CHF 5.00 CHF
.
Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne

Prej CHF 6.90 CHF
.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )

Prej CHF 12.00 CHF
.
Shamponi i farės sė zezė Shamponi i farės sė zezė

Prej CHF 8.90 CHF
.
Mjalti nga fara e zezė Mjalti nga fara e zezė

Prej CHF 29.00 CHF
.
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh

Prej CHF 5.90 CHF
.Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
islamischen.ch
Parse Time: 0.369s