Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION
 Ēajra tė ndryshėm (39)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (5)
 DVD (110)
 Gratis (2)
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (4)
 Libra (379)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (8)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (15)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (6)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (4)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Prej CHF 5.00 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Produktet e Farės sė zezė
Vlerėsimi mbi artikuj
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Lemongrass - Cymbopogon Cytratus
Lemongrass - Cymbopogon Cytratus
Prej CHF 4.90 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe Prej CHF 5.00 CHF
.
Art.Nr.: 6073
Shenim e artikulli per ti shtypur
Koha e porosise suaj: 3-4 Ditė
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe

Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe
 
Slim+ Ēaji nxit humbjen nė peshė dhe e pastron organizmin nga helmet, e nėse konsumoni sasi mė tė shtuar tė pemėve dhe erėzave, atėherė kilogramėt do tė shkrihen mė shpejt. Gjatė ditės duhet tė konsumoni rreth dy here Slim Tea.
 
Slim Tea pėr hollim arrin efektin e tij duke shkridh dhjamrat dhe humbur yndyrėn brenda njė muaji!
Dhe kjo arrihet aq e thjeshtė sa qė vetėm duke konsumuar Slim Tea pėr hollim pėr dy herė nė ditė nga njė got 100ml!
 
Karakteristikat e Slim Tea pėr hollim:
 
Ėshtė 100% ēaj pastėr natyrorė dhe bimor i cili ka njė formul tė veēantė bimore
Ka pėrziere unike nga bimet cilėsisė mė tė lartė, vlerat e tė cilave janė krijuar dhe testuar nė Orientin pėr shekuj tė tėrė.
Slim Tea pėr hollim ėshtė njė ēaj shumė i njohur bimor pėr tė humbur peshė dhe uljen e yndyrės nė gjak.
Slim Tea pėr hollim ėshtė njė zgjidhje e mirė natyrore pėr tė humbur peshė pa dietė ku firma pakistaneze Hemani me mjeket me profesjonal ne boten arabe ka nxjerr si cajin me te efektshem ne vitin 2012.
 
Dobit Slim+ Tea pėr hollim:
 
-Redukton dhimbjet nė tėr organizmin
-Hollon gjakun
-Largon dhjamrat e tepėrta dhe shkrin ato pa ndjer lodhje
-Ndihmon nė djegjen e yndyrave
-Ndihmon duke larguar celulitin nga lėkura
-Ndihmoon metabolizmin e lėkurės
-Shkatrron dhjamrat e teprta
-I jep lėkurės tuaj fuqi kundėr dhjamrav
-Slim+ Tea ndihmonė duke djegur yndyrė dhe kalori tė shumta duke ndihmuar nė rritjen e metabolizmit nė tėr trupin e njeriut.
 
Kombinim i bimeve tė pasuruar e bėn atė njė pije freskuese Natyrale
Promovon detoksin nė cdo lloj programi tė Ushqimit dhe tretje tė shėndetshme.
 
Ka veti lexative
 
Largon dhembjet e stomakut.
 
Udhėzimet pėr pėrdorim:
 
E mbush 1 got uj 100ml ujė te vluar edhe e hudh 1 filter nga Slim Tea pėr hollim e len 3-4min deri ne uje, hjeket filteri dhe pihet 30minuta para mėngjesit dhe 30minuta pas darke.
 
Me Slim Tea pėr hollim ju mund tė pėrfitoni mjė zgjidhje pėrfundimtare pėr mbipeshėn tuaj.
Kėshilloheni qė tė hiqni dorė nga ushqimi i shpejtė, si dhe ushqimet e grimcuara me shumė kalori qė kontribuojnė nė grumbullimin e kilogramėve. Nė vend se tė konsumoni ēips dhe ėmbėlsira, konsumoni pemė dhe perime tė freskėta. Njė mėnyrė si kjo e ushqimit, me pemė dhe perime, do t’ju mundėsojė mė shumė pėrbėrės ushqyes, e mė pak kalori pėr shujtė dhe Slim tea tė arrij efektin mė shpejt nė dobsimin tuaj.
 
Slim Tea pėr hollim gjithashtu pėrmban Vitamina B dhe vitaminė C
 
Ana-efektive: Nuk ka asnjė efekt anėsor.


Kėtė artikull e kemi marrė me Donnerstag, 15. Januar 2015 nė katalogun tonė.

Mendimet e Klientėve:

Autor: Mysafir 18.08.2017
Vlerėsimi:TEXT_OF_5_STARS


Autor: Mysafir 03.08.2017
Vlerėsimi:TEXT_OF_5_STARS


Autor: Mysafir 19.07.2017
Vlerėsimi:TEXT_OF_5_STARS


Autor: Mysafir 02.07.2017
Vlerėsimi:TEXT_OF_5_STARS


Autor: Mysafir 20.06.2017
Vlerėsimi:TEXT_OF_5_STARS 
Vlerėso produktin


Klientėt qė kan blerė kėtė artikull, i kanė blerė edhe keta artikuj:

SENNA MEKKI - Sena (Bekunis) SENNA MEKKI - Sena (Bekunis)

Prej CHF 2.90 CHF
.
Mjalti Shahimerdan Macun - Viagra Natyrale ideale pėr rritjen e Mjalti Shahimerdan Macun - Viagra Natyrale ideale pėr rritjen e

Prej CHF 29.00 CHF
.
Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin Mjaltė Sidri ushqim gjigandė pėr shėndetin

Prej CHF 39.00 CHF
.
Xhenxhefil - Zingiber Officinale Xhenxhefil - Zingiber Officinale

Prej CHF 5.90 CHF
.
Dialogje besimi Dialogje besimi

Prej CHF 7.00 CHF
.
Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml ) Vaji i farave tė Shalqirit ( Watermelon Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr. Rozmarinė – Rosmarinus officinalis – 50 gr.

Prej CHF 2.90 CHF
.
Hemani Krem Anti Akne Hemani Krem Anti Akne

Prej CHF 6.90 CHF
.
Krem anti-rrudha dhe kundėr plakjes Krem anti-rrudha dhe kundėr plakjes

Prej CHF 6.90 CHF
.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 30 ml )

Prej CHF 4.90 CHF
.
Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p Vaj i farės sė zezė i pėrforcuar me Vaj Kokosi dhe Vaj Kastori p

Prej CHF 5.90 CHF
.
Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask ) Mask pėr Flokė nga Fara e Zezė ( Black Seed Hair Mask )

Prej CHF 7.00 CHF
.
Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mollė tė gjelbėrtė pėr humbje peshe

Prej CHF 4.90 CHF
.
ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT ĒAJ TONIC HEMANI KUNDĖR FRYRJES SĖ STOMAKUT

Prej CHF 4.90 CHF
.
Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe Hemani Slim ēaj bimor me mjaltė pėr humbje peshe

Prej CHF 4.90 CHF
.
Mjaltė SLIM D+ ( mjalti pėr dobėsim ) Mjaltė SLIM D+ ( mjalti pėr dobėsim )

Prej CHF 39.00 CHF
.
Shampon nga ekstrakti i Hudhrės Shampon nga ekstrakti i Hudhrės

Prej CHF 8.90 CHF
.
VAJI I ARRĖS SĖ KOKOSIT 60 ml VAJI I ARRĖS SĖ KOKOSIT 60 ml

Prej CHF 6.90 CHF
.
Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike Ēaji bimor kundėr Kollės, Astmes dhe Ftohjeve Kronike

Prej CHF 4.90 CHF
.
Parfym Zahratul Khaleej Parfym Zahratul Khaleej

Prej CHF 8.00 CHF
.
Gruaja mė e lumturė nė botė Gruaja mė e lumturė nė botė

Prej CHF 8.00 CHF
.
Mjalti nga fara e zezė Mjalti nga fara e zezė

Prej CHF 29.00 CHF
.
Bazat e besimit te Imami Ebu Hanife Bazat e besimit te Imami Ebu Hanife

Prej CHF 32.00 CHF
.
Akademia Evropiane pėr Fetva dhe Studime, 2 Akademia Evropiane pėr Fetva dhe Studime, 2

Prej CHF 8.00 CHF
.
Parfym P Parfym P

Prej CHF 8.00 CHF
.
Historia e Feve, prej fillimit deri sot Historia e Feve, prej fillimit deri sot

Prej CHF 29.00 CHF
.
Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės Ēaj Bimor HEMANI kundėr Kolesterinės

Prej CHF 4.90 CHF
.
Sexhade ngjyrash tė ndryshme Sexhade ngjyrash tė ndryshme

Prej CHF 12.00 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( Kokrra ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Shamponi i Gjarperit Shamponi i Gjarperit

Prej CHF 8.90 CHF
.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Vaji i Ullirit

Prej CHF 5.90 CHF
.
Pėrmirėsimi i zemrave Pėrmirėsimi i zemrave

Prej CHF 25.00 CHF
.
Mesazhi Islam, filmi i Muhamedit a.s. DVD Mesazhi Islam, filmi i Muhamedit a.s. DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Adoleshentėt muslimanė, Udhėzues praktik pėr prindėrit muslimanė Adoleshentėt muslimanė, Udhėzues praktik pėr prindėrit muslimanė

Prej CHF 24.00 CHF
.
Alkooli dhe marihuana - drejt kokainės, heroinės e prostitucioni Alkooli dhe marihuana - drejt kokainės, heroinės e prostitucioni

Prej CHF 10.00 CHF
.
Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve Pllakata - Pema ( Historia ) e Pejgamberėve

Prej CHF 10.00 CHF
.
Ēaj bimor Hemani  kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė Ēaj bimor Hemani kundėr Tensionit (Kurues i sėmundjeve tė zemrė

Prej CHF 4.90 CHF
.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė

Prej CHF 5.90 CHF
.
Filmi Pėrpara dritės, DVD Filmi Pėrpara dritės, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD Muhamedi s.a.v.s., i Dėrguari i Fundit, DVD

Prej CHF 10.00 CHF
.
Shamponi i farės sė zezė Shamponi i farės sė zezė

Prej CHF 8.90 CHF
.
Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam Mjekėsia e tė Dėrguarit alejhi selam

Prej CHF 28.00 CHF
.
Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr. Fara e zezė natyrale ( e bluar ) 200 gr.

Prej CHF 12.00 CHF
.
Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit Ēaj bimor Hemani rregullator i sėmundjes sė Diabetit

Prej CHF 4.90 CHF
.
Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne

Prej CHF 6.90 CHF
.
Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani

Prej CHF 9.90 CHF
.
Ligjet e Allahut pėr individė, grupe dhe popuj, mp3 Ligjet e Allahut pėr individė, grupe dhe popuj, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Mulla Jakup Hasipi, mp3 Mulla Jakup Hasipi, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Mulla Zekerija Bajrami, mp3 Mulla Zekerija Bajrami, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml ) Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )

Prej CHF 12.00 CHF
.
Kur'ani komplet i recituar nga Abdulbasit Abdulsamed, mp3 Kur'ani komplet i recituar nga Abdulbasit Abdulsamed, mp3

Prej CHF 10.00 CHF
.
Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli Snal Cream-Krem+Sapune pėr pastrimin e fytyrės nga kėrmylli

Prej CHF 6.90 CHF
.
Haxhi, rregullat e kryerjes sė Haxhit Haxhi, rregullat e kryerjes sė Haxhit

Prej CHF 7.00 CHF
.
Komplet prej 5 Librave-Shehadeti,Pėrse namazi,Agjėrimi,Zekati,Ha Komplet prej 5 Librave-Shehadeti,Pėrse namazi,Agjėrimi,Zekati,Ha

Prej CHF 10.00 CHF
.
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit) Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)

Prej CHF 5.00 CHF
.
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh

Prej CHF 5.90 CHF
.
Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe

CHF 0.00 CHF
.
Kurani nė gjuhėn Gjermane Kurani nė gjuhėn Gjermane

CHF 0.00 CHF
.
Ujė Zemzemi Ujė Zemzemi

Prej CHF 4.50 CHF
.
Drita e zemrės dhe Jasini Drita e zemrės dhe Jasini

Prej CHF 5.00 CHF
.Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
islamischen.ch
Parse Time: 0.376s