Kėrko nė shop

Kėrkimi nė detaje »
Kategoritė e Artikujve
 AKSION
 Ēajra tė ndryshėm (39)
 CD (88)
 Deodorant (3)
 Diverses (5)
 DVD (110)
 Gratis (2)
 Kapuq pėr namaz (2)
 Krema (4)
 Libra (378)
 Libra Gjermanisht
 Mjalti (8)
 Mp3 (37)
 Orė
 Orė me Ezan
 Parfyma (15)
 Pllakata (3)
 Produktet e Farės sė zezė (6)
 Sexhade - Tepih pėr falje (1)
 Shampona (4)
 Tė ndryshme
 Tespih
 Ujė Zemzemi (1)
 Vajra tė ndryshėm (14)
Mė shumė pėr..
Dėrgesa dhe shėrbimet postare
Shėnimet e juaja private
Rregullorja
Reagimet e Klientėve
Index
Na kontaktoni
Informacionet
Kush jemi ne
Meny
Adresa e jonė
Lidhje
Artikujt te ri
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )
Prej CHF 12.00 CHF
.
Mehr auf Ihrer privaten Seite
Vajra tė ndryshėm
Vlerėsimi mbi artikuj
Kėnaqėsia bashkėshortore, Udhėzues Islam pėr jetėn seksuale
..
0 prej 5 Yjesh!
Artikuj tė rinjė
Mareshta Uvin - Arctostaphylos Uvae Ursi
Mareshta Uvin - Arctostaphylos Uvae Ursi
Prej CHF 4.90 CHF
.
Blerje e shpejtė
Bitte geben Sie die Artikelnummer aus unserem Katalog ein.
Dėrgesa dhe shėrbimet postare

Furnizimi brenda Zvicrës
 
Furnizimin zakonisht e bëjmë nëpërmjet postës
 
- Ne ua faturojmë shumën prej CHF10.00 për furnizim të mallit me prioritet
- Ne ua faturojmë shumën prej CHF 8.00 për paraqitje të porosisë ekonomike (të rëndomtë)
 
Furnizimi anekënd botës
 
Dërgesa e mallit bëhet me postë në bazë të pagesës paraprake të mallit-artikullit. Në vijim po japim një pasqyrë të kushteve të dërgimit dhe kohës së furnizimit të artikullit:
 
Europa/Shtetet mesdhetare
 
Kërkesë prioriteti CHF 45.00 (3 deri në 7 ditë. )
Kerkesë ekonomike CHF 38.00 (8 deri 15 ditë. )
 
Vendet tjera
 
Kërkesë prioriteti CHF 70.00 (5 deri 10 ditë. )
Kërkesë ekonomike CHF 50.00 (10 deri 25 ditë.)
Koha e furnizimit të mallit është sipas afatit të furnizimit të artikullit në mbështetje të katalogut. Sipas destinacionit dhe peshës së artikullit mund të faturohen edhe shuma plotësuese për shpenzimet doganore.
 
Furnizimi-dërgimi i mallit
 
Furnizimi – dërgimi i mallit bëhet në mënyrë postare nëpërmjet të dërgimit të mallit të porositur në adresë të dhënë të porositësit (blerësit). Të gjitha shpenzimet e dërgimit të mallit do ti faturohen porositësit-blerësit madje edhe para kryerjes së porosisë. Me rastin e livrimit të mallit në botën e jashtme , blerësi i mbulon shpenzimet plotësuese të tatimit dhe të doganës. Parimisht shitësi do ta respektojë kohën e furnizimit të prezantuar në faqe të internetit (website), derisa të kryhet –realizohet porosia apo të dorëzohet ajo në kohën e dhënë-paraparë. Shitësi ka të drejtë të bëjë furnizim të pjesërishëm të mallit. Mirëpo në rast të tillë shpenzimet e shkaktuara plotësuese nuk do ti ngarkohen porositësit-blerësit.
 
Kushtet e pagesës
 
Brenda 10 dita duke filluar nga data e faturimit
 
KTHYERJA E MALLIT (REKLAMACIONI)
 
Ne pranojmë mallin e reklamuar i cili është në gjendje të prishur të shitjes brenda 10 ditë , në ketë rast blersit i anulohet fatura. Programe kompjuteri (Software ), prodhime të multi-medias dhe zëbartëse (sound carrier angl.), video dhe DVD për shkak të të drejtave autoriale janë të përjashtuara. Me rastin e gabimeve të prodhimit dhe furnizimit të gabueshëm ne ua zëvendësojmë atë artikull me një tjetër në gjendje të rregullt. Luteni ta jepni numrin e klientit, numrin e faturës dhe arsyen pse kthehet – reklamohet malli. Kthimi- reklamimi i mallit mund të pasoja -përgjegjësi/rrezik.
 
Gjykata kompetente (për zgjidhjen e kontesteve eventuale)
 
është në Cyrih.
 
Zürich, Shtator 2007

Kthehu prapa


Shportė
Ju nuk keni asgje ne shporten tuaj!
Mirėsevini pėrseri!
E-Mail Adresa:
Passwort:
E keni harruar fjalėkalimi?
Informatori
E-Mail Adresa
Statusi

Grupet e klientėve:Mysafir
Valuta
Artikujt mė tė shitur
01.
Ujė Zemzemi
Prej CHF 4.50 CHF
.
02.
Kur'ani, pėrkthimi me komentim nė gjuhėn shqipe
CHF 0.00 CHF
.
03.
Vaji i farės sė zezė ( Black seeds Oil 125 ml )
Prej CHF 12.00 CHF
.
04.
Ēaji Form – Dobėsim i shėndosh, pėrzierje 9 lulesh
Prej CHF 5.90 CHF
.
05.
Ēaj i farės sė zezė (Farės sė Bereqetit)
Prej CHF 5.00 CHF
.
06.
Vazolina kundėr Migrenės dhe Reumatizmit nga Fara e zezė
Prej CHF 5.90 CHF
.
07.
Shamponi i farės sė zezė
Prej CHF 8.90 CHF
.
08.
Kurani nė gjuhėn Gjermane
CHF 0.00 CHF
.
09.
Snake Krem + Sapune kumder rrudhave dhe anti-akne
Prej CHF 6.90 CHF
.
10.
Hemani Ēaji Slim pėr humbje peshe
Prej CHF 5.00 CHF
.
islamischen.ch
Parse Time: 0.874s